Battle RoyaleKonsolWarzone

Call Of Duty: Warzone Yeni Nesil Konsollarda Oynanabilecek

Battle royale oyunu Warzone yakında piyasaya sürülecek yeni nesil konsollarda desteklenecek gibi görünüyor. Infinity Ward’dan Taylor Kurosaki, GamerGen’e planın oyunu “oldukça uzun bir süre” desteklemek olduğunu söyledi ve bu PlayStation 5 ve Xbox Series X için bir sürüm çıkacak anlamına geliyor.

“Planımızın Warzone’un bir süre daha oyuncular tarafından oynanbilir kılmak, bu yüzden bu yeni sistemler piyasaya çıktığında ve kullanılabilir olduğunda onları destekleyeceğimizden eminim.”

Muhtemelen Infinity Ward, Modern Warfare’in yeni nesil konsollarda da desteklenmesini planlıyor. Farklı konsollardaki İki oyun aynı evrende var ve benzer teknolojiler üzerine inşa edilmiş. Silahlar, eşyalar, teçhizat ve daha fazlası dahil olmak üzere aynı Battle Pass’i paylaşıyorlar.

Warzone ve Modern Warfare’in PS5 ve Xbox Series X’de oynanabilir olacağı hiç de şaşırtıcı değil, çünkü her iki nesil nesil konsol da varsayılan olarak önceki neslin oyunlarını oynuyor. Infinity Ward’ın yeni nesil konsollar için herhangi bir yükseltme planlayıp planlamadığı yakın zaman içinde ortaya çıkacak.

Ayrıca Bakınız:   En Kötü Warzone Silahı, Şimdi En İyisi Oldu

Her iki şirket de makineleri için bir fiyat veya çıkış tarihi açıklamamış olsa da, PS5 ve Xbox X Serisi bu sene sonu piyasaya sürecek.

Tarık B.
Yazar Hakkında

Mobil Oyun Haber -oyunda.org- kurucusu olarak en çok oyun oynamayı, hızlı hayatın gereği bunu mecburen telefondan yapmayı seven biriyim. Ayrıca teknoloji ve mobil oyunlar hakkında içerik üretmeyi de seviyorum. Bir Youtube kanalım var ve burada da mobil oyunlarla ilgili içerikler yayınlanıyor.
İlgili
Nişancı OyunuRehber

Call of Duty: Black Ops Cold War'da En İyi Sniper (Kanas) Silahı

KonsolRehber

PS5'te Buluta Kaydetme

AksiyonMacera

Call of Duty: Black Ops Cold War's Warzone Entegrasyonu Hakkında Bilmeniz Gerekenler

Modern WarfareSavaş OyunlarıWarzone

Call of Duty: Warzone Ve Modern Warfare'in En Güçlü PKM Kombinasyonu

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Onumaya Değer
Green Hell, Bu Sene Sonuna Doğru Konsollar İçin Çıkacak