Gamer Tişört kategorimizden kişiye özel baskılı gamer tişörtlere göz atabilirsiniz, İyzico ve Dolap güvencesiyle kredi kartı ve dilerseniz taksitle alışveriş yapabilirsiniz.

Battle RoyaleKonsolWarzone

Call Of Duty: Warzone Yeni Nesil Konsollarda Oynanabilecek

Battle royale oyunu Warzone yakında piyasaya sürülecek yeni nesil konsollarda desteklenecek gibi görünüyor. Infinity Ward’dan Taylor Kurosaki, GamerGen’e planın oyunu “oldukça uzun bir süre” desteklemek olduğunu söyledi ve bu PlayStation 5 ve Xbox Series X için bir sürüm çıkacak anlamına geliyor.

“Planımızın Warzone’un bir süre daha oyuncular tarafından oynanbilir kılmak, bu yüzden bu yeni sistemler piyasaya çıktığında ve kullanılabilir olduğunda onları destekleyeceğimizden eminim.”

Muhtemelen Infinity Ward, Modern Warfare’in yeni nesil konsollarda da desteklenmesini planlıyor. Farklı konsollardaki İki oyun aynı evrende var ve benzer teknolojiler üzerine inşa edilmiş. Silahlar, eşyalar, teçhizat ve daha fazlası dahil olmak üzere aynı Battle Pass’i paylaşıyorlar.

Warzone ve Modern Warfare’in PS5 ve Xbox Series X’de oynanabilir olacağı hiç de şaşırtıcı değil, çünkü her iki nesil nesil konsol da varsayılan olarak önceki neslin oyunlarını oynuyor. Infinity Ward’ın yeni nesil konsollar için herhangi bir yükseltme planlayıp planlamadığı yakın zaman içinde ortaya çıkacak.

Her iki şirket de makineleri için bir fiyat veya çıkış tarihi açıklamamış olsa da, PS5 ve Xbox X Serisi bu sene sonu piyasaya sürecek.

Yazar Hakkında

oyunda.org kurucusu olarak en çok oyun oynamayı, hızlı hayatın gereği bunu mecburen telefondan yapmayı seven biriyim. Ayrıca teknoloji ve mobil oyunlar hakkında içerik üretmeyi de seviyorum. Bir Youtube kanalım var ve burada da mobil oyunlarla ilgili içerikler yayınlanıyor.
İlgili
Battle RoyalePUBGRehber

PUBG'de Senzu Fasulyesi Nasıl Alınır ve Kullanılır?

KonsolXbox

Microsoft'un yerel bir Xbox el konsolu üzerinde çalıştığı söyleniyor

Battle RoyaleFortniteRehber

Fortnite'ta görsel ses efektleri nasıl açılır?

Battle RoyaleFortnite

Fortnite'ta Emerald Axe Nasıl Alınır?

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Onumaya Değer
Green Hell, Bu Sene Sonuna Doğru Konsollar İçin Çıkacak