RehberRol Oyunu

En Popüler Skyrim Quest Modları

#Skyrim oldukça eski bir oyun olduğundan hayranları mutlaka oyunu bitirmiştir. Oyunu bitirip artık yapacak bir şey bulamayanlardan mısınız ya da yenilikler mi arıyorsunuz? O halde aşağıda listelediğimiz modlar sizi memnun edecek. Mutlaka modları inceleyin, ayrıca indirme bağlantıları da verildi.

Falskaar

Skyrim’i bitirmiş olanlarınız derhal Falskaar’a indirmelidir. DLC büyüklüğünde olduğu ve yaratıcısına Bungie’de bir iş çıkardığı düşünüldüğünde, bu listede olması o kadar da şaşırtıcı olmamalı. Evet yanlış duymadınız, modun başarısı geliştiricisine bir oyun şirketinden iş teklifi gelmesine neden oldu. Sizce kötü çıkma şansı nedir? Eski bir kehanetin habercisi olarak Falskaar’a barışı geri getirmek zorundasınız – ama hiçbir şey göründüğü kadar basit değil.

Falskaar modu sadece Xbox One ve PC için kullanılabilir.

Forgotten City

Şurada kullanılabilir: Xbox One, PC

Bir çok oyuncunun yorumlarına göre buradaki en iyi hikaye modu. Eski otomatik Dwemer ahlaki güvenlik gücü tarafından denetlenen bir yeraltı kasabasında sıkışmış, sadece bir çıkış yolu bulmak zorundasınız. Kulağa basit geliyor, değil mi? Hiç öyle değil…

CloackWork

Şurada kullanılabilir: Xbox One, PC

Dwemer Skyrim’de kendilerine adanmış yeterli zamana asla sahip değiller. Nirn’ı esrarengiz bir ırk olmasına rağmen, Skyrim’de kendilerine bir faydası olmuyor. Yine de rastladığınız bu tuhaf konak, iki çelişkisi tarafından yönetiliyor … ve efendileri de kayıp. Sanırım neler olduğunu öğrensen iyi olur!

Moonpath to Elsweyr

Şurada kullanılabilir: Xbox One, PC

Moonpath to Elsweyr, Skyrim’i Khajiit’in geniş çöllerine bağlar. Burada, masmavi gökyüzü altında güneşlenebilir ve vahşi çalılık ve ormanın karışıklıklarında vahşi raptorları avlayabilirsiniz. Bu aslında Skyrim için şimdiye kadar yapılmış ilk görev modlarından biriydi, ancak son zamanlarda tekrar düzenli güncellemeler almaya başladı ve şu anda onu en iyi modlardan biri haline getirdi.

Beyond Bruma

Şurada kullanılabilir: Xbox One, PC

Mehrunes Dagon, Oblivion’da Tamriel’i yok etmekle tehdit ettiğinde Bruma’da dolaşırken geçirdiğiniz günleri hatırlıyor musunuz? Artık Skyrim’den Bruma’ya dönebilirsiniz. 70’in üzerinde sakiniyle Bruma daha önce hiç olmadığı kadar iyi görünüyor ve daha canlı hissettiriyor.

Yazar Hakkında

Mobil Oyun Haber sitesi oyunda.org ailesinin bir üyesi olarak mobil oyunlar ve genel olarak oyunlarla ilgili içerik paylaşımı yapıyorum. Oyun oynamayı oldukça seviyorum. Rol oyunları ilgi alanım.
İlgili
Mobil OyunRehberStrateji

Clash of Clans'da Bir Klana Nasıl Katılırsınız?

Hayatta KalmaRehberValheim

Valheim gümüşü nasıl elde edilir ve eritilir?

Battle RoyaleFortniteRehber

Fortnite'da Kasa Anahtarları nasıl bulunur?

Forza Horizon 5Yarış Oyunları

Forza Horizon 5'te Maksimum Rütbe ve Prestij Seviyeleri

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Onumaya Değer
Skyrim’in Mutlaka Tamamlamanız Gereken 10 “Gizli” Görevi