Korku

Silent Hill Reboot PS5’in Tanıtım Etkinliğini Kaçırabilir

Söylentiler #SilentHill reboot oyunu Haziran ayında #PS5 tanıtım etkinliğinin bir parçası olmayabilir, korku oyunu konusunda başarılı sızıntıların kaynağından kötü haberler var.

Söylentilere göre Silent Hill reboot oyunu PS5 tanıtım etkinliğinin bir parçası olmayabilir, yeni bir sızıntı bu konuda önemli bilgiler veriyor. Bugün yayınlanan bir rapor, PS5 tanıtım etkinliğinin önümüzdeki hafta gerçekleşeceğini ve hayranlara konsola ve lansman başlıklarının ilk kez gösterileceğini ortaya koyuyor.

Twitter’da, tanınmış korku oyunu sızıntısı AestheticGamer, Sony’nin PS5 açıklama etkinliği için planlarının “sürekli” değiştiğini ve şirketin “gerçekten ileri geri gidip perde arkasında değişiklik yapmaya devam ettiğini” ortaya koydu. AestheticGamer, bir Silent Hill duyurusunun PS5 etkinliğinin bir parçası olacağını düşünürken, “ne olursa olsun tam olarak ne zaman olduğunu söylemek zor” şeklinde de açıklama yaptı.

Sızıntı ayrıca, Sony’nin önümüzdeki birkaç ay içinde birkaç PS5 etkinliği düzenleme olasılığının olduğunu ve Silent Hill’in yeniden başlatılmasının herhangi birinin bir parçası olabileceğini söyledi. Sony’nin birden fazla PS5 etkinliği düzenleme kararı “kesin değil” dedi, ancak konsol rakibi Xbox da bu yaz birkaç Xbox Series X etkinliği düzenleyecek.

PS5 ne zaman tanıtılacak?

Sızıntı, 3 Haziran PS5 etkinliğinde Silent Hill reboot açıklanmazsa, kimsenin buna şaşırmaması gerektiğine işaret ediyor. Bununla birlikte, PS5 etkinliğinin 3 Haziran’da gerçekleşeceğine işaret eden rapor, Sony’nin tarihi tekrar değiştirebileceğini de belirtiyor. Bu, PS5 spesifikasyonlarının GDC’de açıklanmasını planladığı için Sony’nin konsol için planlarını ilk kez değiştirmediğini de gösteriyor.

Silent Hill Reboot ne zaman tanıtılacak?

Silent Hill reboot’un ne zaman ortaya çıkacağı belli değil, ancak oyun geliştiriliyorsa, hayranların tadını çıkarabileceği bazı sızdırılmış detaylar var. AestheticGamer ayrıca Silent Hill Reboot’un Silent Hill 2 bestecisi Akira Yamaoka tarafından çalışıldığını ve Gravity Rush geliştiricisi SIE Japan Studio’nun oyunu geliştirdiğini söyledi. Konuyla ilgili bütün tweetleri yazının sonuna ekliyoruz.

Hayranlar popüler korku serileri hakkında haber beklerken, bununla ilgili başka duyurular da var. Çok oyunculu oyun Dead by Daylight Silent Hill içeriğini oyuna ekledi ve bu korku serileri takipçilerinin istediği yeni oyun olmasa da, bu güncellemede tadını çıkarabilecekleri çok şey var.

Silent Hill’in PS5 için geliştirildiği söyleniyor.

Yazar Hakkında

Mobil Oyun Haber oyunda.org için özellikle Youtube videolarını üretmek için çabalıyorum. Özel ilgi alanım basit ama mücadeleci platform oyunları. Ayrıca Mortal Kombat X için özel ilgi duyuyorum. Mortal Kombat XI mobil oyunu merakla bekliyorum.
İlgili
Rol Oyunu

Dragon Age 4 Sadece Yeni Nesil Konsollara Gelecek

HaberYarış Oyunları

Gran Turismo 7 PS5 Versiyonunda Garip Bir Işın İzleme Kısıtlaması Var

AksiyonKorkuUzay Temalı Oyunlar

Dead Space Remake, Çıkış Tarihi

RehberResident Evil Village

Resident Evil Village'da Sizi Hayatta Tutacak 10 İpucu

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Onumaya Değer
MU Origin 2: Yeni Magic Gladiator Sınıfı Hakkında Bilmeniz Gereken Her Şey