RehberRol Oyunu

Maneater: Dead Horse Lake İçindeki Tüm Görülecek Yerler

#Maneater hayranları, bu rehberde Maneater’ın Dead Horse Lake bölgesindeki simgesel yapılarının tüm konumlarını ve görünür bir hatayla ilgili ayrıntıları içeren bir harita bulabilirler.

Maneater’daki köpekbalığını gölge parçalarıyla yükseltmek isteyen oyuncular, bunlardan biri Dead Horse Lake olarak adlandırılan çok sayıda bölgeye dağılmış çeşitli yerlere gitmelidir. Gerçekten de, Maneater’da 10 adet, Dead Horse Lake içinde görülecek yer var ve bir dizi Gölge Dişi almak istiyorlarsa oyuncular hepsini ziyaret etmelidir. Neyse ki, bu son derece zor bir görev değil ve bu rehber tüm Dead Horse Lake dönüm noktası konumlarını detaylandırmak için burada.

Maneater’ın Dead Horse Lake görülecek yerlerine girmeden önce, bazı oyuncuların şu anda tüm bu ilgi noktalarını ziyaret etmelerini engelleyen belirgin bir hata bildirdiklerini belirtmek gerekir. Özellikle, Dead Horse Lake’in batı tarafındaki havuzda keşfedilecek bir dönüm noktası vardır ve bazı taraftarlar bu konumda sarı bir işaret olmadığını keşfediyorlar. Chomp için sarı bir işaret olmadan, oyuncular bu Dead Horse Lake dönüm noktasını ziyaret edildiği gibi kaydedemezler.

Ne yazık ki, şu anda Maneater’daki Dead Horse Lake dönüm noktası aksaklığı için onaylanmış bir çözüm yoktur. Bazı oyuncular, daha fazla yan görevi tamamlamanın sorunun çözülmesine yardımcı olabileceğini, ancak bu öneriyi takip ettikten sonra hala başarılı olmayan hayranların geliştiricinin Tripwire Interactive’in hatayı gidermesini beklemesi gerekebileceğini önermektedir.

Maneater’ın Dead Horse Lake dönüm noktası konumlarının 10’unu vurgulayan bir haritayı hemen alt kısımda paylaştık.

Not etmek gerekirse, Maneater’daki tüm yer işaretlerine çok kolay erişilebilir değildir ve oyuncular kendilerini avlarken kendilerini suya doğru, hatta karaya doğru ilerlerken bulabilirler. Bununla birlikte, yukarıdaki harita, hayranların bu aksiyon RPG’sinde Dead Horse Lake yer işaretlerini bulmalarını kesinlikle kolaylaştırmalıdır ve gerekirse yardım için sonarlarına dönebilirler.

Maneater incelemeleri ortada olsa da, şüphesiz burada sevilecek çok şey bulabilecek birçok oyuncu var. Umarım bu rehber, şu anda tüm Dead Horse Lake yer işaretlerini bulmakta zorlanan hayranlara yardımcı olacak ve oyundaki tüm gölge parçaların elde edilmesine bir adım daha yaklaşacaktır.

Maneater artık PlayStation 4, Xbox One ve PC için mevcut.

Maneater Rehberleri
Maneater Rehberleri

Bütün Maneater rehberlerimizi aşağıda listeliyoruz. Zaman içinde rehber sayımız artacaktır. Sık sık ziyaret etmeyi unutmayın. Ayrıca bazı rehberler hazırlık aşamasında olabilir.

 

  1. Maneater, The 100 Percent Glitch Hatası Nasıl Düzeltilir?
  2. Maneater Nasıl Kaydedilir?
  3. Maneater: Dead Horse Lake İçindeki Tüm Görülecek Yerler
Yazar Hakkında

Mobil Oyun Haber oyunda.org ailesinin strateji sever mobil oyuncusu. Tek sıkıntım telefon şarjları. O sorunu bilim çözdüğü zaman daha da rahat edeceğiz. Teknolojiye de ilgi duyuyorum. Oyunlarla ilgili içerik üretiyorum.
İlgili
RehberWarzone

Warzone Scream kostümü nasıl elde edilir?

Haber

Monster Hunter World 20 milyon kopya sattı

Aksiyon

Guardians of the Galaxy PC sistem özellikleri ve indirme boyutu açıklandı

Pubg Mobile

Pubg Mobile Oyun Modları

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Onumaya Değer
Red Dead Online Lowry’s Revolver Nasıl Açılır?