Civilization 6Haber

Epic Games’in Yeni Ücretsiz Oyunu Civilization 6 Oldu, Sırada Hangisi Var?

#civilization6 // Sadece bu sene içinde #Steam ‘den daha çok konuşulmaya başlayan #EpicGames ‘in bunu başarmasının sebebi verdiği ücretsiz oyunlar. İlk başlarda nadiren yüksek fiyatlı ve kaliteli oyunları ücretsiz veren Epic Games bir kaç haftadır sızıntılarla birlikte ön plana çıktı ve GTA V’in verileceği sızdırıldı. Özellikle bu oyun nedeniyle Epic Games’in oyun dağıttığını duymayan kalmadı. Şimdi de Civilization 6’yı ücretsiz veren şirket bakalım bundan sonra hangi oyunu ücretsiz verecek, elimizde bir kaç bilgi var.

Sızdırılan bütün bilgiler doğru çıkıyor. Civilization 6, GTA 5’ten sonra Epic Games Store’daki en son ücretsiz oyundur.

Epic Games Store listesine göre platformda normalde 49,99 Sterlin olan oyun 28 Mayıs 2020’ye kadar ücretsiz alınabiliyor. Tüm Epic’in önceki ücretsiz oyunlarında olduğu gibi, sadece ücretsizken oyunu talep etmeniz gerekir ve bundan sonra sonsuza kadar sizin olabilir.

Civilization 6 başlangıçta geçen hafta Reddit’te yayınlanan bir ekran görüntüsü sayesinde Epic Games Store’a geldiği söylendi, ancak doğrulanamadı. Hem GTA 5 hem de Civilization 6’nın tahmin edildiği gibi ortaya çıktığı göz önüne alındığında, bence Borderlands: The Handsome Collection ve Ark: Survival Evolved yakında kendilerini göstereceklerini söyleyebiliriz.

Görselde de görüldüğü üzere ilk önce GTA 5, sonra Civilization 6 gerçekten de Epic Games Store’da ücretsiz oldu. Yanlışlıkla sızıdırılan bilgiye göre “Sıradaki Gizemli Oyun”  Borderlands: The Handsome Collection olacak. Daha sonra ise Epic Games Ark: Survival verecek.

Epic Games’ten Ücretsiz Oyun Nasıl Alınır?

Bunun hakkında hiç bir fikriniz yoksa Watch Dogs ücretsiz verilirken yayınladığımız rehberimize buradan göz atabilirsiniz.

Yazar Hakkında

Mobil Oyun Haber oyunda.org ailesinin strateji sever mobil oyuncusu. Tek sıkıntım telefon şarjları. O sorunu bilim çözdüğü zaman daha da rahat edeceğiz. Teknolojiye de ilgi duyuyorum. Oyunlarla ilgili içerik üretiyorum.
İlgili
AksiyonUzay Temalı Oyunlar

Elite Dangerous Ücretsiz Oluyor

Battle Royale

Fortnite vs Apple - Epic Games ile Apple Arasında Neler Oluyor?

AksiyonMacera

Crysis Remastered Epic Games'e Özel Olarak Yayınlanacak

Battle RoyaleRehber

Fortnite, Apple Marketten Kaldırdıktan Sonra Bile iOS İçin Tekrar İndirilebilir

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Onumaya Değer
Mafia: Definitive Edition Hikayeyi Haritayı ve Daha Fazlasını Genişletecek