MMORPG

EVE Echoes, Uzay MMORPG, Ağustos’ta Yayınlanacak

İlk olarak 2018’de 2019 ‘da çıkacağı açıklandı, CCP ve NetEase’in uzun süredir geliştirdiği EVE Echoes’un sonunda (görünüşte) sağlam bir lansman tarihi var. Haberler, bol miktarda yeni oyun görüntüsü ve yeni bilgiler içeren bir canlı akışın parçası olarak geldi.

Echoes elbette ÇKP’nin efsanevi MMO’su EVE Online’ın mobil uyarlamasıdır. Echoes ve PC sürümünün farklı olmasının birkaç temel yolu olduğundan, onu bir yeni oyun yerine bir adaptasyon olarak adlandırıyoruz. Yeni başlayanlar için, Echoes, PC oyuncularının alışık olabileceğinden biraz daha küçük olan bir tür alternatif evrende gerçekleşiyor.

Bununla birlikte, bunların hepsi göreceli ve gerçek şu ki, Echoes bugüne kadarki en iddialı ve belki de karmaşık AAA mobil oyunlardan biri olma belirtileri gösteriyor.

Oyun Aralık ayında açık betaya girdi, ancak Şubat ayında bir gecikme haberi geldi. Bu, devam eden salgının neden olduğu ilk oyun gecikmelerinden biriydi.

 

Second Galaxy gibi EVE’den ilham alan bazı mobil oyunları oldukça popüler oldu, bu tür katmanlı, hardcore space simülatorün gerçekten de mobil cihazlarda çok sayıda oyuncunun ilgisini çekilebileceğini gösteriyor.

EVE Echoes, hem Google Play’de hem de oyunun resmi sitesinde ön kayıt için kullanılabilir. Dediğim gibi, şu anda bu Ağustos ayında iOS ve Android için lanse edilecek ve bundan sonra da ertelenmeyecektir.

Yazar Hakkında

Mobil Oyun Haber oyunda.org ailesinin strateji sever mobil oyuncusu. Tek sıkıntım telefon şarjları. O sorunu bilim çözdüğü zaman daha da rahat edeceğiz. Teknolojiye de ilgi duyuyorum. Oyunlarla ilgili içerik üretiyorum.
İlgili
Genshin ImpactRehber

Genshin Impact C ve D Tier Karakterler

Genshin ImpactRehber

Genshin Impact B Tier Karakterler

Genshin ImpactRehber

Genshin Impact A Tier Karakterler

Genshin ImpactRehber

Genshin Impact S Tier Karakterler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Onumaya Değer
Stranded Deep Flare Gun Nasıl Bulunur?