Green HellHayatta Kalma

Green Hell, Bu Sene Sonuna Doğru Konsollar İçin Çıkacak

Creepy Jar’ın açık dünya #survival #hayattakalma oyunu #GreenHell, 2020’de birkaç önemli özelliği tanıtacak ve hem #PlayStation 4 hem de #Xbox One’da piyasaya sürülecek.

Steam’deki en popüler hayatta kalma oyunlarından biri olan Green Hell, 2020 yol haritasına sahip ve yeni içeriklerle dolu. Geliştirici Creepy Jar, 2020 ikinci çeyrekten başlayarak tüm oyunculara ücretsiz olarak gelecek her şeyi detaylandırdı.

Yol haritasının en önemli noktaları, co-op modu ve PVE modu için yepyeni bir hikaye. Bir diğer büyük gelişme ise konsol sürümünün yayınlanması. Creepy Jar, Green Hell’in bu yıl hem PlayStation 4 hem de Xbox One konsollarına gelmesi konusundaki önceki sözlerini yeniliyor. Geliştiriciler, oyunun yeni nesil konsollar için yayınlanıp yayınlanmayacağı konusundan bahsetmediler.

İşte 2020 için tam Green Hell yol haritası:

  • Co-op Story Mode – Önceden yayınlanmış Story Mode’u yaşarken birlikte hayatta kalın.
  • Yeni Yapılar – Bambu kütükler, çubuklar, yapraklar, taşlar ve daha fazlasını kullanarak kampınızda yeni stantlar oluşturun.
  • Başarılar – Başarımlar sayesinde ilerlemeni daha net görebilirsiniz.
  • PVE Modu – Yalnız Hayatta Kalın … ama tamamen yeni bir PVE modunda! Daha fazla ayrıntı gelecek!
  • Konsol Sürümleri – Creepy Jar, PlayStation 4 ve Xbox One konsollarında Green Hell’i görme konusundaki kararlılığını yeniliyor.
Yazar Hakkında

oyunda.org kurucusu olarak en çok oyun oynamayı, hızlı hayatın gereği bunu mecburen telefondan yapmayı seven biriyim. Ayrıca teknoloji ve mobil oyunlar hakkında içerik üretmeyi de seviyorum. Bir Youtube kanalım var ve burada da mobil oyunlarla ilgili içerikler yayınlanıyor.
İlgili
RehberValheim

Valheim'de İnşaat Rehberi

Returnal

Returnal'da Ekstra Can Nasıl Alınır?

RehberWarzone

Warzone'da Zombi Olmak

FortniteRehber

Fortnite Araba Lokasyonları ve Diğer Bilgiler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Onumaya Değer
The Last of Us 2’nin Dosya Boyutu Oldukça Büyük