Battle Royale

Fortnite, Hydro 16 ve Compact Cars’ta Metal Bulmak ve Toplamak

#Fortnite #battleroyale Sezon 2 Haziran’a kadar uzatıldı ve bitişini beklerken tamamlamanız gereken yeni mücadeleler bulunuyor.

Location Domination mücadelelerinin bir parçası olarak, Hydro 16 ve Compact Cars’da metal toplamanız gerekecek. Bu ilgi çekici noktalar haritada kolayca belirlendiğinden, bunları nerede bulacağınız aşağıda ki haritada açıklanmıştır.

Hydro 16 ve Compact Cars’ta metal bulmak ve toplamak

Bunlar daha önce ziyaret ettiğimiz iki konumdur, ancak kolayca gözden kaçabilir. Hidro 16 Misty Meadows Kuzeybatı kordinatlarında bulunabilir ve Compact Cars da Dirty Docks Batı kısmında olduğunu zaten biliyorsunuz.

Metal toplamak için Kazma ile metal yapılara çarpmanız gerekir. Sadece bir şeyler yok etmeye ve olabildiğince çok metal toplamak için vurmaya devam et. Mücadeleyi tamamlamak için 250, 750 sonra 1500 Metal toplamanız gerekiyor.

[ctu_ultimate_oxi id=”4″]
Yazar Hakkında

oyunda.org kurucusu olarak en çok oyun oynamayı, hızlı hayatın gereği bunu mecburen telefondan yapmayı seven biriyim. Ayrıca teknoloji ve mobil oyunlar hakkında içerik üretmeyi de seviyorum. Bir Youtube kanalım var ve burada da mobil oyunlarla ilgili içerikler yayınlanıyor.
İlgili
Battle RoyalePUBGRehber

PUBG'de Senzu Fasulyesi Nasıl Alınır ve Kullanılır?

Battle RoyaleFortniteRehber

Fortnite'ta görsel ses efektleri nasıl açılır?

Battle RoyaleFortnite

Fortnite'ta Emerald Axe Nasıl Alınır?

Battle RoyaleNişancı OyunuWarzone

Warzone 2'de Nuke Skin Nasıl Alınır?

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Onumaya Değer
Hitman’ın PS4’deki İlk Sezonu Ücretsiz Oldu