GTA 5RehberRol Oyunu

GTA Online Alien Suit: Ücretsiz Yeşil ve Mor Marslı Kostümü Nasıl Alınır?

Şu anda devam eden bir savaş var ve bir tarafı seçebilmeniz için GTA Online Alien Suit’i ücretsiz olarak nasıl edinebilirsiniz, bu yazıda sizinle paylaşıyoruz.

Bunu bilmiyor olabilirsiniz, ancak şu anda Rockstar’ın çevrimiçi dünyasında bir savaş var ve bununla ilgilenmek istiyorsanız bir GTA Online Alien Suit’e ihtiyacınız olacak. Gerçekten de, Yeşil ve Mor’un uzaylı kuvvetleri arasındaki gayri resmi bir savaş GTA Online’da bir süredir devam ediyor ve başlangıçta küçük hikayeye layık çatışmalar olarak başlayan şey, şimdi iki grup arasında tam bir çatışmaya dönüştü.

Tüm bu durum oyuncular tarafından tamamen tasarlansa da, Rockstar şimdi olanları tanımak ve tüm oyunculara ücretsiz GTA Online Alien Suits sunmak için adım attı. Yeşil ve Mor Mars Bodysuits normalde satın almak için her biri 300.000 GTA parasının üzerine mal olacağı için bu çok önemli, bu yüzden kaçırmak istemezsiniz.  Ancak GTA Online Alien Suit’inizi ücretsiz olarak aldığınızdan emin olmak için şimdi harekete geçmenizi öneririz.

Ücretsiz GTA Online Alien Suit nasıl alınır?

GTA Online Alien Suit’i ücretsiz almak için oyun içi harita ekranında bir t-shirt simgesiyle temsil edilen herhangi bir giyim mağazasına gitmeniz gerekir. Mağazaya girdikten sonra kıyafetlere göz atma seçeneğine sahip olacaksınız. Menüyü listenin alt tarafındaki Kıyafetler: Arena Savaşı’na kaydırın, ardından bir sonraki listenin yaklaşık yarısında Yeşil Marslı Takım Elbise ve Mor Marslı Takım Elbise göreceksiniz. Şimdi Satın Al’ı seçin ve GTA Online Alien Suit gardırobunuza eklenecektir – ikisini de aldığınızdan emin olun, böylece daha sonra bir taraf seçme seçeneğiniz olabilir.

Ayrıca 13 Mayıs’a kadar ücretsiz olan herhangi bir Ammu-Nation mağazasından Pool Cue’yu alarak GTA Online Alien Suit kıyafetinizi tamamlayabilirsiniz. Mağazaya gidin kasaya yaklaşın ve ardından silahlara göz atma seçeneğini takip edin. Ekranın sol tarafındaki yakın dövüş silahları ve Pool Cue’yu seçin. Şimdi dışarı çıkın, uzaylı bir ekip bulun ve biraz kargaşaya neden olun!

[ctu_ultimate_oxi id=”14″]
Yazar Hakkında

oyunda.org kurucusu olarak en çok oyun oynamayı, hızlı hayatın gereği bunu mecburen telefondan yapmayı seven biriyim. Ayrıca teknoloji ve mobil oyunlar hakkında içerik üretmeyi de seviyorum. Bir Youtube kanalım var ve burada da mobil oyunlarla ilgili içerikler yayınlanıyor.
İlgili
RehberRol Oyunu

No Rest for the Wicked, Save Dosyası ve İlerlemeyi Başka Oyuna Aktarma

RehberRol Oyunu

No Rest For The Wicked, Sıkıştığınızda (Stuck) Nasıl Kurtulursunuz?

RehberRol Oyunu

No Rest for the Wicked: Çoklu Oyunculu Var mı?

RehberRol Oyunu

No Rest for the Wicked: Oyunu Durdurmak Mümkün Mü?

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Onumaya Değer
Mount & Blade 2: Bannerlord Tek Oyunculu Macerası Detaylandı