Nişancı OyunuRehber

COD: Modern Warfare’da XP Kazanamama Sorunu

En son Call of Duty’i uzun süredir oynuyorsanız, zaman zaman ortaya çıkan çeşitli hatalara ve hata kodlarına yabancı değilsinizdir. Son zamanlarda, Modern Warfare’in XP hatası vermesi, oyuncuların maç oynamak ve zorlukları tamamlamak için XP kazanmasını engelliyor. Peki, neden maç oynayarak XP almıyorsunuz?

Modern Warfare XP Kazanamama Hatası nasıl düzeltilir?

Bir avuç oyuncu Modern Warfare’de XP yani tecrübe puanı kazanamıyor ve maçlar için herhangi bir ödül almıyor gibi görünüyor. Ne yazık ki, zorlukların hiçbiri herhangi bir ödül vermiyor, buna günlük zorluklar, kamuflajlar, görevler ve daha fazlası dahildir.

Neyse ki, Infinity Ward geliştiricileri XP hatası ile ilgili bilgileri olduklarını bildiriyor ve düzeltmek için çok çalışıyor. Sistemden kaynaklı bu sorunu çözmek için yapmanız gereken tek şey geliştirici destek ekiple iletişime geçmek. Onun dışından elinizden bir şey gelmez. Tecrübe puanı ve mücadelelerin tamamlanıp ödüllerin gelmemesi neticesinde oynamanın bir anlamı da yok.

Bu, oyunu kaldırmanın ve yeniden yüklemenin işe yaramayacağı ve sadece zaman kaybettiğiniz anlamına gelir. Şu anda, yapılacak en iyi şey destekle iletişime geçip düzeltilmesini beklemektir.

Umutcan D.
Yazar Hakkında

Mobil Oyun Haber oyunda.org ailesinin strateji sever mobil oyuncusu. Tek sıkıntım telefon şarjları. O sorunu bilim çözdüğü zaman daha da rahat edeceğiz. Teknolojiye de ilgi duyuyorum. Oyunlarla ilgili içerik üretiyorum.
İlgili
RehberRol Oyunu

Fallout 76 : Wastelanders - Chinese Stealth Suit Nasıl Alınır?

RehberRol Oyunu

The Iron Golem Artifact Nasıl Alınır? Minecraft Dungeons Rehber

RehberRol Oyunu

Fallout 76 - Marine Armor Helmet Nasıl Alınır?

RehberRol Oyunu

Minecraft Dungeons Eşyaları Takas Edilir Mi?

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Onumaya Değer
Steam’in Yaz İndirimleri Tarihi Sızdırıldı