GTA 5RehberRol Oyunu

GTA Online Seri Katil: Navy Revolver Nasıl Açılır?

#GTAOnline #NavyRevolver ve #RedDeadOnline Lowry’s Revolver’ı bularak #LosSantos Slasher’ın silahını kazanabilirsiniz.

Dikkat edin, bir GTA Online seri katili var ve Blaine County vatandaşlarının yerlileri hedef alan bu çıplak karakterle korku içinde yaşaması şaşırtıcı değil. Burada baskı yok, yani seri katil ipuçlarını bulmak ve çözmek size kalmış, böylece Los Santos Slasher ile yüzleşebilir ve terör dalgasına son verebilirsiniz. Korkutucu tehdide dikkat etmenin yanı sıra, bir nakit ödül toplayacak ve GTA Online Navy Revolver’ın kilidini açacaksınız – ayrıca Navy Revolver Challenge’ı başarılı bir şekilde geçerseniz, Red Dead Online’ın Lowry’nin Revolver’inin kilidini açmanın yanı sıra daha fazla para kazanacaksınız.

İster GTA Online’da yeni bir tabanca ya da Red Dead Online yasadışı silah, GTA Online seri katil gizemini çözmek ve Los Santos Slasher’ı çıkarmak için tüm detayları burada sizler için derledik.

GTA Online Seri Katil İpucu Yerleri

 

Yukarıdaki haritada beş GTA Online seri katil ipucunun yerini işaretledik, daha yakından bakmak için tıklayabilirsiniz – tam olarak nereye gideceğinizi saptamanıza yardımcı olmak için her ipucu için ayrı haritalar da ekledik. Beşinci ipucu (5A-5E) için aslında beş belirteç olduğunu unutmayın, çünkü bu herhangi bir yerde görünebilir, ancak daha sonra bunun hakkında daha fazla bilgi vereceğiz. Bu beş ipucunu herhangi bir sırayla toplayabilirsiniz, bu yüzden burada kullandığımız şeye sadık kalmanız gerektiğini düşünmeyin, çünkü sadece referans içindir.

GTA Online Seri Katil İpucu 1 – Kanlı el izi

Bayview Lodge lokantasının ve Paleto Ormanı’ndaki genel mağazanın etrafında, kapıda kanlı bir el izi bulunan küçük bir ahşap kulübe bulacaksınız.

GTA Online Seri Katil İpucu 2 – Pala

Trevor’ın kaçakçılık pistinin hemen kuzeybatısında yer alan Grapeseed’deki büyük çiftliğin ortasında, ahşap bir ahırın duvarına saplanmış bir pala vardır.

GTA Online Seri Katil İpucu 3 – Kesik el

Trevor’ın Grand Senora Çölü’ndeki ana hava şeridinin kuzeybatı ucunda, metal çitde bazı lastikler, çöp torbaları ve kopmuş bir el bulacağınız bir boşluk var.

GTA Online Seri Katil İpucu 4 – Mesaj

Büyük Chaparral’daki çiftlikte büyük ahır reklamı Cherry Pie’nin yanında, bir ışık altında duvara yazılmış şekilde seri katilden bir mesaj var; “Beni bulabilir misin?”

GTA Online Seri Katil İpucu 5 – Siyah Kamyonet

Bu ipucu diğerlerinden farklıdır, çünkü sabit bir konuma sahip olmak yerine, GTA Online seri katilinin kara minibüsünün görünebileceği beş fark yeri vardır. Hepsini aşağıda listeleyeceğiz, bu yüzden birine giderseniz ve araç orada değilse, bir sonraki konuma geçin.

GTA Online Seri Katil İpucu 5A – Siyah Kamyonet

Palmer-Taylor Power Station’ın hemen güneybatısındaki demiryolu hattı boyunca, büyük bir kırmızı depolama tankının arkasında.

GTA Online Seri Katil İpucu 5B – Siyah Kamyonet

San Chianski Sıradağları’nda karayolunun altındaki demiryolu hattının orda.

GTA Online Seri Katil İpucu 5C – Siyah Kamyonet

Gordo Dağı’ndaki bir demiryolu köprüsünün yanında, bazı ahşap plakaların üstünde.

GTA Online Seri Katil İpucu 5D – Siyah Kamyonet

Ratton Kanyonu nehrinin kuzey tarafındaki ağaçlar arasında küçük bir açıklıkta.

GTA Online Seri Katil İpucu 5E – Siyah Kamyonet

Nehrin kuzey tarafında, Zancudo Kalesi’nin güneydoğusunda, Lago Zancudo’daki nehrin bataklıklarından birinde.

GTA Online Navy Revolver nasıl açılır?

Beş ipucunu da bulduktan sonra, GTA Online seri katilinden bir kısa mesaj alacaksınız.

“Burnunu ait olmadığı yere sokmandan bıktım! Şimdi yalan söylemeyeceğim … sonra ne olacak … senin için iyi olmayacak.”

Los Santos Slasher artık sizi takip ediyor, ancak adanın kuzey tarafındaki bölgelerde sadece 19:00 ve 05:00 saatleri arasında görünecek. Haritanızda kırmızı bir kafatası simgesi görünene kadar orada dolaşın, seri katil arkanızda bitiverir, bu yüzden savaşmaya hazır olun!

Los Santos Slasher zordur – ölmeden önce av tüfeğiyle 3 kere vurulması gerekti, diğer silahların hesabını buradan yapabilirsiniz – ancak öldükten sonra GTA Online Navy Revolver silah hemen kullanılabilir olacak ve 50.000 dolar daha zengin olacaksınız. Bu aynı zamanda bir sonraki açıklayacağımız GTA Online Navy Revolver Challenge’ın kilidini açacak. Bunu da Red Dead Online rehberlerimizde bulabilirsiniz.

[ctu_ultimate_oxi id=”14″]
Yazar Hakkında

Mobil Oyun Haber oyunda.org için özellikle Youtube videolarını üretmek için çabalıyorum. Özel ilgi alanım basit ama mücadeleci platform oyunları. Ayrıca Mortal Kombat X için özel ilgi duyuyorum. Mortal Kombat XI mobil oyunu merakla bekliyorum.
İlgili
AksiyonRehberStar Wars Serisi

Doma's Mysterious Keycode Star Wars Jedi Survivor'da Ne İşe Yarar?

Hayatta KalmaRehberStranded Deep

Stranded Deep: Yemek Pişirme Rehberi

Hayatta KalmaRehberStranded Deep

Stranded Deep: Gyrocopter Nasıl Yapılır, Parçaları Nereden Bulunur?

Hayatta KalmaRehberStranded Deep

Stranded Deep: Kule Nasıl İnşa Edilir?

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Onumaya Değer
Skyrim’in Mutlaka Tamamlamanız Gereken 10 “Gizli” Görevi