RehberRol Oyunu

Red Dead Online Lowry’s Revolver Nasıl Açılır?

#GTAOnline #RedDeadOnline #rpg #roloyunu#games

GTA Online Navy Revolver’a sahip olduktan sonra – buradan detaylı rehbere ulaşmanız da mümkün, ayrıca GTA Online rehberlerinin içinde de bir sürü diğer rehber gibi onu da bulabilirsiniz- Navy Revolver Challenge’ı tamamlamak için onunla 50 öldürme almanız gerekir. Neyse ki bunlar NPC olabilir, bu yüzden sadece kalablık bir bölgeye gidebilir ve diğer oyuncuları üstlenmek zorunda kalmadan onları indirmeye başlayabilirsiniz. Her 10 öldürmenizde bir geri sayım bildirimi alırsınız ve 50 kişiyi de tamamladıktan sonra hesabınıza 200.000 $ daha alırsınız ve Red Dead Online’daki özel bir silahın keşfedilebilir olduğunu onaylarsınız. Şimdi aşağıdan devam edebilirsiniz.

Red Dead Online Lowry’s Revolver’ı bulmak için, yukarıdaki haritada işaretlediğimiz binaya ulaşana kadar Valentine’den batıya doğru yol alın. Yaklaştığınızda, mahzene inen kepenkler tamamen açık olsa da, görünüşte terk edilmiş bir harabe olduğunu keşfedeceksiniz. Kendinizi destekleyin, derin bir nefes alın ve içeri girin …

Açıkça bir seri katilin inini keşfettiniz ve mahzeni tamamen keşfederseniz bazı şaşırtıcı detayları farkedebilirsiniz. Tezgahı iyice inceleyin ve GTA Online Navy Revolver’ın Western eşdeğeri olan Red Dead Online Lowry’s Revolver’ı bulmak için kilitli kutuyu açın. Lowry’s Revolver’ın bir tabanca için oldukça iyi istatistikleri var, bu da onu herhangi bir cowpoke cephanesine iyi bir şekilde ekliyor.

Yazar Hakkında

Mobil Oyun Haber sitemiz oyunda.org için mobil oyunlar ve PC oyunları için içerik üretiyorum. Videolara destek oluyorum. İlgi alanım bulmaca oyunları olmasına rağmen diğerlerine de ilgim oldukça yüksek.
İlgili
Pubg Mobile

Pubg Mobile Oyun Modları

Back 4 BloodRehber

Back 4 Blood'da Özel Sunucu Açma

New WorldRehber

Çanta Kapasitesi Nasıl Artırılır? New World Rehber

MinecraftRehber

Minecraft Bedrock Komutları

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Onumaya Değer
GTA 5 130 Milyon Satışa Ulaştı