RehberRol Oyunu

Red Dead Online Lowry’s Revolver Nasıl Açılır?

#GTAOnline #RedDeadOnline #rpg #roloyunu#games

GTA Online Navy Revolver’a sahip olduktan sonra – buradan detaylı rehbere ulaşmanız da mümkün, ayrıca GTA Online rehberlerinin içinde de bir sürü diğer rehber gibi onu da bulabilirsiniz- Navy Revolver Challenge’ı tamamlamak için onunla 50 öldürme almanız gerekir. Neyse ki bunlar NPC olabilir, bu yüzden sadece kalablık bir bölgeye gidebilir ve diğer oyuncuları üstlenmek zorunda kalmadan onları indirmeye başlayabilirsiniz. Her 10 öldürmenizde bir geri sayım bildirimi alırsınız ve 50 kişiyi de tamamladıktan sonra hesabınıza 200.000 $ daha alırsınız ve Red Dead Online’daki özel bir silahın keşfedilebilir olduğunu onaylarsınız. Şimdi aşağıdan devam edebilirsiniz.

Red Dead Online Lowry’s Revolver’ı bulmak için, yukarıdaki haritada işaretlediğimiz binaya ulaşana kadar Valentine’den batıya doğru yol alın. Yaklaştığınızda, mahzene inen kepenkler tamamen açık olsa da, görünüşte terk edilmiş bir harabe olduğunu keşfedeceksiniz. Kendinizi destekleyin, derin bir nefes alın ve içeri girin …

Açıkça bir seri katilin inini keşfettiniz ve mahzeni tamamen keşfederseniz bazı şaşırtıcı detayları farkedebilirsiniz. Tezgahı iyice inceleyin ve GTA Online Navy Revolver’ın Western eşdeğeri olan Red Dead Online Lowry’s Revolver’ı bulmak için kilitli kutuyu açın. Lowry’s Revolver’ın bir tabanca için oldukça iyi istatistikleri var, bu da onu herhangi bir cowpoke cephanesine iyi bir şekilde ekliyor.

[ctu_ultimate_oxi id=”17″]
Yazar Hakkında

Mobil Oyun Haber sitemiz oyunda.org için mobil oyunlar ve PC oyunları için içerik üretiyorum. Videolara destek oluyorum. İlgi alanım bulmaca oyunları olmasına rağmen diğerlerine de ilgim oldukça yüksek.
İlgili
Nişancı OyunuRehberValorant

Valorant'ta VAN 185 Hatası Nasıl Düzeltilir?

Rol OyunuUzay Temalı Oyunlar

Star Citizen 700 Milyon Dolarlık Rekoru Kırdı ve Hala Yayınlanma Tarihi Belli Değil

RehberRol Oyunu

No Rest for the Wicked'da Stat Puanlarını Sıfırlama

RehberRol Oyunu

No Rest for the Wicked Cerim Crucible Tamamlamak İçin İpuçları

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Onumaya Değer
GTA 5 130 Milyon Satışa Ulaştı