Hayatta KalmaRehber

DayZ Hileleri: Zombi Kıyametinde Hile Yapmanın Bir Yolu Var Mı?

Eğer zorlu dünyada hayatta kalmak için yardım eli istiyorsanız, hangi #DayZ hilelerinin mevcut olduğuna bir bakalım.

Zombi kıyametinde herhangi bir süre hayatta kalmaya çalıştıysanız, bazı DayZ hilelerine sahip olmanın ne kadar değerli olabileceğini takdir edeceksiniz. Bu zorlu dünyada, özellikle yolculuğunuzun ilk aşamalarında hayatta kalmak için ihtiyacınız olan değerli kaynakları ve silahları bulmak için bir mücadele vereceksiniz, bu yüzden kendinize bir yardım eli uzatılması, olasılıkları sizin lehinize çevirebilir.

Oyunun ilk kısmını geçmenize ve nelere dikkat etmeniz gerektiğini vurgulamanıza yardımcı olacak bir hayatta kalma rehberi sağlayan DayZ ipuçlarımızı takip ederek başlayabilirsiniz. Daha ileri gitmek istiyorsanız, DayZ hileleri için hangi seçeneklerin mevcut olduğunu araştırdık, bu yüzden kendinize hangi avantajları sağlayabileceğinizi öğrenmek için okumaya devam edin.

DayZ Hileleri Nelerdir?

Geleneksel anlamda maalesef DayZ hileleri yok. Efekt uygulamak için girebileceğiniz herhangi bir kod veya düğme kombinasyonu yoktur ve oyunu etkilemek için kullanabileceğiniz konsol komutları yoktur. Bu, çevrimiçi bir oyun için mantıklıdır, çünkü geliştirici işleri herkes için dengeli ve adil tutmak ister ve bazı oyuncuların başkalarına karşı avantaj elde etmesini veya alışılmadık efektlerle trolleme yapmasını istemez.

DayZ hilelerine bir alternatif arıyorsanız, aşağıda özetleyeceğimiz birkaç seçenek daha düşünebilirsiniz.

DayZ Cüce Aldatmacası nedir?

Diğer oyuncuların kafasını karıştırmak ya da daha az arkadaş canlısı olabilecek kişilere görünürlüğünüzü azaltmak istiyorsanız, DayZ cüce aldatmacası aradığınız şey olabilir. Bunu gerçekleştirmenin yöntemi yukarıdaki videoda 01: 53’ten itibaren düzenlenmiştir ve çömelme, bandajlama, kamera kaydırma ve kısayol tuşlarındaki öğelerin hassas bir dengesini içerir. Çalışırken sonuç, zeminin biraz üzerinde yüzen, küçülmüş bir karakter modelidir. Bu sizi sinsi sinsi saklayacak küçük ipucu belki de bu yazı sırasında oyundan kaldırılmış olabilir. İnsanların bunu bir avantaj olarak kullandığı aşikar, bu durumda  siz de bunu kullanmak isteyebilirsiniz.

DayZ hack ve nişan yardımı var mı?

DayZ hilelerine umutsuzca erişmek istiyorsanız, mevcut tek seçenek korsanlık işine girmektir. Yasal olmayıp aktif şekilde kullanılan bazı Dayz hileleri şu şekildedir; % 100 nişan yardımı, harita etrafında ışınlanma, eşyalar ve silahlar ve çok daha fazlası için aimbot’a erişmenizi sağlayabilir. Ancak, bu bir çevrimiçi oyun olduğundan, bu tür saldırıların kullanılması yasaktır ve DayZ Son Kullanıcı Lisans Anlaşmasına göre:

“Oyunu veya herhangi bir oyun dosyasını, verilerini veya ağ Hizmetlerini hacklemek, değiştirmek veya tersine mühendislik işlemlerine izin verilmez. Ayrıca, hile yapmanıza, hileler oluşturmanıza veya oyunda hileleri teşvik etmenize de izin verilmez.”

Bu nedenle, bu yöntemler hakkında burada daha fazla bilgi veremiyoruz. DayZ hack kullandığınız tespit edilirseniz veya diğer oyuncular tarafından bildirilirse, oyunu bu sözleşmenin ihlali olarak oynamanın yasaklandığını görebilirsiniz, bu nedenle bu seçeneği kullanmaya karar verirseniz bunu aklınızda bulundurun.

[ctu_ultimate_oxi id=”21″]

Kaynak: GamesRadar

Yazar Hakkında

Mobil Oyun Haber oyunda.org ailesinin strateji sever mobil oyuncusu. Tek sıkıntım telefon şarjları. O sorunu bilim çözdüğü zaman daha da rahat edeceğiz. Teknolojiye de ilgi duyuyorum. Oyunlarla ilgili içerik üretiyorum.
İlgili
HaberHayatta KalmaMaceraNo Man's Sky

No Man's Sky Adrift güncellemesi sizi evrende tamamen yalnız bırakıyor

Nişancı OyunuRehberValorant

Valorant'ta VAN 185 Hatası Nasıl Düzeltilir?

RehberRol Oyunu

No Rest for the Wicked'da Stat Puanlarını Sıfırlama

RehberRol Oyunu

No Rest for the Wicked Cerim Crucible Tamamlamak İçin İpuçları

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Onumaya Değer
Call of Duty Warzone – MP7 Mud Dauber SMG Nasıl Açılır?