RehberYarış Oyunları

KartRider Rush+ ‘da İlerlemek ve Arkadaşlarınızla Oynamak İçin İpuçları

#KartRiderRush+, mobil cihazlara gelen en son küçük #yarış #oyun udur ve araçların küçük boyutuna rağmen, bu oyunun sunabileceği çok şey var. #nexon

Hikaye modunda araçlar, sürücüler ve yarışlar toplamak için çok zaman harcayacaksınız ve hepsi harika ve anında sizi mobil cihazlarda bulunan daha iyi kart yarışçılarından biri haline getiriyor. Kart Rider Rush+ ayrıca Mario Kart Tour’un en önemli rakiplerinden biri haline gelmiştir. Nexon’un küçük yarış oyunu mobil yarış hayranları için emin adımlarla ilerliyor ve bir sürü seviyeden geçtiğinizde çevrimiçi çok oyunculu oyunların kilidini bile açacaksınız.

Özel denetimler

Bu her şeyden daha önemlidir: isabetli bir şekilde yarışmak istiyorsanız, sizin için ideal olan kontrol şemasını kullanmanız gerekir. KartRider Rush +, eğim denetleyicileri ve özelleştirilebilir bir düzen de dahil olmak üzere birlikte oynamak için bir dizi farklı kontrol şeması sunar.

Ancak en etkili bulduğum şey, sol ve sağ yön kontrolleri ve özel sol ve sağ sürüklenme kontrolleri ile dört düğmeli düzendi ve köşeleri biraz daha plana çıktı.

Drift ve boost

Bunlar iyi bir kart yarışçısının anahtar mekaniği ve KartRider Rush + bunları uygulamak için harika bir iş çıkarıyor. Garip köşelerden geçmenize izin verebilecek çok sıkı, manevra kabiliyetine sahip bir sapmaya sahip olacaksınız. Buna ek olarak, sürüklenmeler size hızlanmak için kullanabileceğiniz N2O verecektir.

Buna ek olarak, sizi rekabetin önüne geçirebilecek küçük ekstra takviyeleri etkinleştirmek için düz sürüş sırasında ekrana hızlıca dokunabilirsiniz.

Sürmek için lisans

Bir grup hikaye modunu ve standart yarışları temizledikten sonra, lisansınızı yükseltmeye başlamanız kaçınılmaz olarak zaman alacaktır. Lisanslar ekranına girerseniz üstlenmeniz gereken çeşitli zorluklar bulacaksınız. Herhangi bir bölümdeki tüm zorlukları tamamladığınızda lisansınızı yükseltirsiniz.

Bu önemlidir, çünkü bir grup tek oyunculu içerik aslında daha iyi lisanslar almanız için gereklidir, yani tüm lisansların kilidi açılana kadar oynamayı oynamanız gerekir.

Çok oyunculu

Kart Rider Rush + çok oyunculu bir oyundur. Yani dünya çapında diğer oyuncularla oyunu oynayabilirsiniz. Tek sorun, 10. seviyeye ulaşana kadar çok oyunculu modun kilidini açamayacağınızdır. Bu seviyeye hızlı bir şekilde ilerlemeniz gerekiyor.

Biraz hikaye moduna ek olarak ilk birkaç zorluğu ve lisans görevlerini yapın ve farketmeden çok oyunculu modun açıldığını göreceksiniz.

Yazar Hakkında

Mobil Oyun Haber sitesi oyunda.org ailesinin bir üyesi olarak mobil oyunlar ve genel olarak oyunlarla ilgili içerik paylaşımı yapıyorum. Oyun oynamayı oldukça seviyorum. Rol oyunları ilgi alanım.
İlgili
RehberValheim

Valheim'de Thunder Stone Nasıl Elde Edilir ve Bir Obliterator Nasıl Yapılır?

RehberValheim

Valheim - Darkwood için Katran Nasıl Bulunur? Valheim Katran Rehberi

Assassin's Creed: OdysseyRehber

Assassin's Creed Odyssey - Karakterin Ek Becerileri

Assassin's Creed: OdysseyRehber

Assassin's Creed: Odyssey - Hafif ve Ağır Saldırı Rehberi

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Onumaya Değer
Apex Legends’da Charge Towers Nasıl Çalışıyor?