Battle RoyaleMoba

King of Hunters, Battle Royale Moba Hibriti Android ve iOS’a Geliyor

#kingofhunters

#NetEase, 520 konferansı öncesinde bugün pek çok yeni mobil başlığı yayınlıyor. Harry Potter: Magic Awakened için açık beta duyurusu ile birlikte Code T ve Project Ragnarok’un sunumlarını gördük. Şimdi aşina olabileceğiniz başka bir oyun daha yayınladılar, King of Hunters.

Başlangıçta 2018’de piyasaya sürülmesi planlanan King of Hunters, bir aşamada hem iOS hem de Android’e giden bir MOBA ile karıştırılmış Battle Royale olacaktı. Birkaç kapalı beta testi yapıldı, ancak kesinlikle geçen Nisan ayından bugüne kadar güncellenmemiş olan Facebook sayfasının bir takipçisi iseniz, oyunun iptal edildiğini düşündüğünüz için çokta hatalı değilsiniz.

Ancak, oyun kesinlikle canlı ve iyi görünüyor. Oyun hakkında hiç bir bilginiz yok ise battle royale ile moba mekaniklerini harmanladıklarını söyleyebiliriz.

Gömülü tweet’teki fragmandan görebileceğiniz gibi, izometrik bir kamera ile oynanıyor, düşmanlara saldırıyor ve onları gölgelerde pusuya düşürüyorsunuz. Her biri son hayatta kalan olmanıza yardımcı olmak için kullanabileceğiniz farklı becerilere sahip silahları oyun içinden toplayacaksınız.

İsterseniz gizlenmeye çalışmadan düşmanlara da saldırabilirsiniz. King of Hunters sonunda App Store ve Google Play’de çıkışını yapacak. Henüz bir çıkış tarihi veya fiyatlandırmayla ilgili bilgi yok, ancak muhtemelen uygulama içi satın almalarla ücretsiz bir oyun olacak.

Yazar Hakkında

oyunda.org kurucusu olarak en çok oyun oynamayı, hızlı hayatın gereği bunu mecburen telefondan yapmayı seven biriyim. Ayrıca teknoloji ve mobil oyunlar hakkında içerik üretmeyi de seviyorum. Bir Youtube kanalım var ve burada da mobil oyunlarla ilgili içerikler yayınlanıyor.
İlgili
Battle RoyalePUBGRehber

PUBG'de Senzu Fasulyesi Nasıl Alınır ve Kullanılır?

League of LegendsMoba

League of Legends: Arena 2v2v2v2 Modu Sıralama Sistemi Açıklaması

League of LegendsMobaRehber

League Of Legends'ta Radiant Virtue Nedir? Detaylı Açıklama

Moba

Heroes Evolved, 6. yıldönümünde oyuna eklediği içerikler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Onumaya Değer
Call of Duty: Black Ops Cold War Onaylandı