Rol Oyunu

Mafia: Definitive Edition Hikayeyi Haritayı ve Daha Fazlasını Genişletecek

#Mafia : Definitive Edition’ın duyurusu, uzun süredir serinin hayranları ve geliştirici Hangar 13 için bir kaç bilgiyi daha ortaya çıkardı. #games #rpg

DSO Gaming tarafından bildirildiğine göre, Hangar 13’ün başkanı ve CCO Haden Blackman, orijinal oyunda olmayan dört gözle bekleyebileceğiniz birkaç içeriğin daha olacağını açıkladı

“Orijinal Mafia, video oyunlarının nasıl ciddi hikayeler anlatabileceği üzerinde oldukça kalıcı bir etki yaptı. Ve serinin hayranlarının hala ne kadarını oynamaya devam ettiğini biliyoruz. Yaklaşık 20 yıl sonra, şimdi bu sevilen oyunu yeni nesillere tanıtmak için bir fırsatımız var. Ayrıca uzun zamandır taraftarlara, Tommy’nin hikayesini mükemmel bir modern sunum ve yeni hikaye öğeleri bununla birlikte oyun özellikleri ile yeniden yaşama şansı verebiliriz “dedi.

Yani, oyuncular sadece daha büyük bir Lost Heaven’a sahip olmayacaklar, aynı zamanda yeni bir araç türü motosiklette alacaklar.

Toplanacak yeni koleksiyonlar var ve grafiklerin güncel olacağını söylemeye gerek yok, ancak Mafia: Definitive Edition’ın tüm bunlardan sonra hala taze hissetmesini sağlayan hikaye güncellemelerinin geleceğini de eklemek gerekiyor.

Orijinal oyunu yapan aynı grup tarafından hala ele alındığından, oyunun mirası konusunda endişelenmenize gerek yok. Yani eski oyunun heyecanını yeni sürümde bulabileceğiniz kesin. Illusion Softworks, Take-Two tarafından satın alındı ​​ve sonunda Hangar 13 ile birleştirildi, bu yüzden Mafia: Definitive Edition profesyonel bir ekibe sahip.

Hangar 13 ve 2K Games, 6 Haziran 2020’de piyasaya sürülecek olan PC Gaming Show’da Mafia: Definitive Edition’dan bazı kısımları gösterecek, ancak bu yıl Ağustos ayında piyasaya sürülmeden önce daha fazla bilgi alacağımızı düşünüyoruz.

Yazar Hakkında

Mobil Oyun Haber sitemiz oyunda.org için mobil oyunlar ve PC oyunları için içerik üretiyorum. Videolara destek oluyorum. İlgi alanım bulmaca oyunları olmasına rağmen diğerlerine de ilgim oldukça yüksek.
İlgili
RehberRol Oyunu

Baldur's Gate 3'te Sürpriz Turlar Nasıl Çalışır?

RehberRol OyunuStarfield

Starfield'da Donma Etkisi Nasıl Önlenir?

RehberRol OyunuStarfield

Starfield konsol komutları ve nasıl kullanılacağıyla ilgili detaylı rehber!

Rol Oyunu

Baldur's Gate 3'te Eşyaları Vurgulama

Bir yanıt yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Onumaya Değer
Kerbal Space Program 2 Ertelendi, Çıkış Tarihi 2021 Sonbaharı