Korku

Söylentiye Göre Silent Hill Reboot Demosu Hazır

Söylentiye göre 2019’dan beri #Sony Japan Studio’da #SilentHill yeniden geliştiriliyor. Görünüşe göre oyun zaten oynanabilir ve Sony, oyunun ortaya çıkmasından kısa bir süre sonra demoyu gösterecek.

Konami’nin şu anda geliştirilmekte olan Silent Hill oyunu bulunmamasına rağmen, bir sonraki Silent Hill oyunları hakkındaki söylentiler bir süredir dalgalanıyor. Bununla birlikte, güvenilir kaynaklar hala Sony Japan Studio’nun yeniden geliştirme üzerinde çalıştığından emin.

Resident Evil 2 ve 3 Remakes ile ilgili ayrıntıları doğru bir şekilde ortaya koyan Dusk Golem, Silent Hill’in yeniden geliştirmesinin 2019’dan beri devam etmekte olduğunu ve projeyi yöneten Keiichiro Toyama’ya göre bu oyunun PlayStation 5’e özel olacağını iddia ediyor.

Dusk Golem, bir kez daha yeni oyunun bir remake değil bir yeniden başlatma olduğunu yineledi. Bunun da ötesinde, içeriden gelen bilgilere göre Silent Hill’in yeniden geliştirmesinin zaten oynanabilir olduğunu ve Sony’nin resmi oyunun ortaya çıkmasından kısa bir süre önce bu demoyu göstermeyi planladığını da iddia ediyor.

Silent Hill serisinin hayranları, açıklamanın Sony’nin Haziran 2020 için planlanan yeni nesil vitrin etkinliği için ayarlanabileceğini düşünüyorlar. İyi olan şey, Sony’nin bunu planlayıp planlamadığını, hatta söylentilerin gerçek olup olmadığını görmek için çok uzun süre beklemek zorunda kalmayacağız.

Her zaman olduğu gibi, tüm bu bilgileri tıpkı Dusk Golem’in güvenilirliğine rağmen diğer sızıntı, söylenti veya onaylanmamış bilgiler gibi temkinli şekilde değerlendirmelisiniz.

Yazar Hakkında

Mobil Oyun Haber sitemiz oyunda.org için mobil oyunlar ve PC oyunları için içerik üretiyorum. Videolara destek oluyorum. İlgi alanım bulmaca oyunları olmasına rağmen diğerlerine de ilgim oldukça yüksek.
İlgili
KorkuNişancı Oyunu

Alan Wake 2'yi bitirmek ne kadar sürecek?

Korku

Güvenilir bir sızantıya göre Resident Evil 9'un çıkış tarihi ortaya çıktı

Korku

Daymare 1994 Çıkış Tarihi Duyuruldu ve Çıkışından Önce Bir Demo Yayınlandı

AksiyonKorku

Dead Island 2'de Ateşli Silah Nasıl Alınır?

Bir yanıt yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Onumaya Değer
GTA 5’te Duke O’Death Imponte Zırhlı Arabası Nasıl Alınır?