Nişancı OyunuSavaş Oyunları

Mass Effect Trilogy Remaster Önümüzdeki Sene Başında Çıkacak (Söylenti)

Electronic Arts geçtiğimiz gün bir ‘HD Oyun’ ilan edileceğini ve söylentiye göre bu oyun Mass Effect olabilir.

Electronic Arts, geçenlerde, 2021 yılının Mart ayının sonuna kadar sürecek olan bir sonraki mali yılda yeni oyun yayınlamayı planladığını söyledi. Dört tanesi spor oyunu olarak onaylanmasına rağmen başlıklar açıklanmadı – yani, yeni Madden, yeni FIFA, yeni NHL ve gizemli bir dördüncü oyun – ve bunların içinde mobil oyunlar da olacak, ortak geliştiricilerden bazı indie oyunlar, yeni IP ve bir de tahmin edilmeyen bir oyun olacak.

Bu açıklamalar devam ederken oldukça geleneksel ve özelliksizdi, ancak VentureBeat söz konusu HD başlığının aslında Mass Effect üçlemesinin bir remaster olacağını bildirdiğinde bugün daha ilginç hale geldi. “EA oyununun HD remaster’ı Mass Effect Trilogy” dir ve VentureBeat’ın Jeff Grubb ifadeye özellikle dikkat çekmek için tweet attığından söylediklerinden emin olduğu anlaşılıyor.

Bu bilgiler doğrulanmadı. Mass Effect üçlemesi 2012’de tamamlandı ve o zamandan beri sahip olduğumuz en yeni ve tek oyun Mass Effect: Andromeda en iyisi olarak karşımızda. Aslında, daha önceden yani 2019’da Mass Effect ile ilgili söylentiler vardı. Bu oyunun yeni bir üçlemesi konuşuluyordu. Bakalım Mass Effect için yeni bir oyun mu yoksa bir remaster mı gelecek ya da bu dedikodular tamamen yanlış mı? Hep birlikte göreceğiz.

Yazar Hakkında

Mobil Oyun Haber oyunda.org için özellikle Youtube videolarını üretmek için çabalıyorum. Özel ilgi alanım basit ama mücadeleci platform oyunları. Ayrıca Mortal Kombat X için özel ilgi duyuyorum. Mortal Kombat XI mobil oyunu merakla bekliyorum.
İlgili
Apex LegendsRehber

Apex Legends: SSL Bağlantı Hatası Nasıl Düzeltilir?

Korku

Dead Space Remake'i Bitirmek Ne Kadar Sürecek?

Star Wars Serisi

Respawn'ın Star Wars FPS Oyunu Söylentileri

AksiyonMaceraNişancı Oyunu

Returnal PC Çıkış Tarihi ve Tam Sistem Gereksinimleri

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Onumaya Değer
Call of Duty: Warzone’da Gazda Daha Uzun Süre Hayatta Kalın