RehberSavaş Oyunları

Modern Warfare ve Warzone’da COD: Mobile Saatinin Kilidini Açma

Oyuncular Call of Duty: Modern Warfare ve Warzone’de güzel görünüşlü bir saat fark ediyorlar ve nasıl alabileceğinizi bilmiyorsanız sizin için basit bir yol gösterici hazırladık.

Call of Duty Modern Warfare, geliştirici Infinity Ward için ticari bir zafer oldu. Oyun, oyuncuları sürekli güncellemeler ve paketlerle memnun ediyor. Yeni bir öğe birçok oyuncunun istek listesinde, bunlardan birisi Call of Duty Mobile saati ve oyuncular bu saati çok kolay bir şekilde alabilirler.

Estetik öğeler içeren Call of Duty paketlerinin çoğu parayla satılırken, Call of Duty Mobile saati ücretsiz olarak takılabilen kozmetik bir üründür. Bu saati almak için ilk olarak oyuncuların bir Call of Duty Mobile hesabı oluşturmaları gerekir. Bu noktadan sonra, oyuncuların oyunun mobil sürümünü telefonlarına ilgili App Store veya Play Store’dan indirmeleri gerekir. Buraya kadar Call of Duty Mobile saatini almak için yapmanız gerekenlerin çoğunu yaptınız.

Oyuncular mobil oyuna Warzone veya Modern Warfare ile aynı ayrıntılarla giriş yapmalıdır, bu hesapları birbirine bağlayacaktır. Bu hesaplar bağlandıktan sonra oyuncular konsollarına veya bilgisayarlarına dönebilir ve envanterinde mobil saati bulabilir. Bununla birlikte, saatin menüde görünmesi 72 saate kadar sürebilir. Bir oyuncu Call of Duty’in mobil sürümüne ilk kez giriş yapıyorsa, Call of Duty Mobile için Outrider kaplamasının kilidini de açacaktır. Bu, oyuncuların Call of Duty’i daha farklı platformlarda kullanmalarını sağlamak için açıkça bir girişimdir.

Ayrıca Bakınız:   Maneater Nasıl Kaydedilir?

Call of Duty: Modern Warfare için ufukta, yeni oyun modlarını içerecek şekilde ayarlanan güncellemelerle bol miktarda içerik var. Oyuncuların estetik içeriklerin tadını çıkarmaya devam edip etmediklerini veya daha fazla oyun modu ve harita talep edip etmeyeceklerini görmek ilginç olacak, şu anda battle royale oyun modu Warzone, birçok oyuncuyu memnun ediyor.

Call of Duty: Modern Warfare PC, PS4 ve Xbox One’da mevcut.

Kaan Alp B.
Yazar Hakkında

Mobil Oyun Haber sitesi oyunda.org ailesinin bir üyesi olarak mobil oyunlar ve genel olarak oyunlarla ilgili içerik paylaşımı yapıyorum. Oyun oynamayı oldukça seviyorum. Rol oyunları ilgi alanım.
İlgili
RehberRol Oyunu

The Iron Golem Artifact Nasıl Alınır? Minecraft Dungeons Rehber

RehberRol Oyunu

Fallout 76 - Marine Armor Helmet Nasıl Alınır?

RehberRol Oyunu

Minecraft Dungeons Eşyaları Takas Edilir Mi?

AksiyonRehber

Maneater, The 100 Percent Glitch Hatası Nasıl Düzeltilir?

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Onumaya Değer
PUBG Mobil Bu Hafta Mad Miramar, Yeni Sonuçlar Arayüzünü ve Bir Sürü Yeni İçerik Alıyor