Modern WarfareRehberSavaş OyunlarıWarzone

Modern Warfare ve Warzone’da COD: Mobile Saatinin Kilidini Açma

Oyuncular Call of Duty: Modern Warfare ve Warzone’de güzel görünüşlü bir saat fark ediyorlar ve nasıl alabileceğinizi bilmiyorsanız sizin için basit bir yol gösterici hazırladık.

Call of Duty Modern Warfare, geliştirici Infinity Ward için ticari bir zafer oldu. Oyun, oyuncuları sürekli güncellemeler ve paketlerle memnun ediyor. Yeni bir öğe birçok oyuncunun istek listesinde, bunlardan birisi Call of Duty Mobile saati ve oyuncular bu saati çok kolay bir şekilde alabilirler.

Estetik öğeler içeren Call of Duty paketlerinin çoğu parayla satılırken, Call of Duty Mobile saati ücretsiz olarak takılabilen kozmetik bir üründür. Bu saati almak için ilk olarak oyuncuların bir Call of Duty Mobile hesabı oluşturmaları gerekir. Bu noktadan sonra, oyuncuların oyunun mobil sürümünü telefonlarına ilgili App Store veya Play Store’dan indirmeleri gerekir. Buraya kadar Call of Duty Mobile saatini almak için yapmanız gerekenlerin çoğunu yaptınız.

Oyuncular mobil oyuna Warzone veya Modern Warfare ile aynı ayrıntılarla giriş yapmalıdır, bu hesapları birbirine bağlayacaktır. Bu hesaplar bağlandıktan sonra oyuncular konsollarına veya bilgisayarlarına dönebilir ve envanterinde mobil saati bulabilir. Bununla birlikte, saatin menüde görünmesi 72 saate kadar sürebilir. Bir oyuncu Call of Duty’in mobil sürümüne ilk kez giriş yapıyorsa, Call of Duty Mobile için Outrider kaplamasının kilidini de açacaktır. Bu, oyuncuların Call of Duty’i daha farklı platformlarda kullanmalarını sağlamak için açıkça bir girişimdir.

Call of Duty: Modern Warfare için ufukta, yeni oyun modlarını içerecek şekilde ayarlanan güncellemelerle bol miktarda içerik var. Oyuncuların estetik içeriklerin tadını çıkarmaya devam edip etmediklerini veya daha fazla oyun modu ve harita talep edip etmeyeceklerini görmek ilginç olacak, şu anda battle royale oyun modu Warzone, birçok oyuncuyu memnun ediyor.

Ayrıca Bakınız:   Call Of Duty Mobile Sezon 6 Yol Haritası ve Gelecek Planları

Call of Duty: Modern Warfare PC, PS4 ve Xbox One’da mevcut.

Call of Duty Rehberleri
Call of Duty Rehberleri
Kaan Alp B.
Yazar Hakkında

Mobil Oyun Haber sitesi oyunda.org ailesinin bir üyesi olarak mobil oyunlar ve genel olarak oyunlarla ilgili içerik paylaşımı yapıyorum. Oyun oynamayı oldukça seviyorum. Rol oyunları ilgi alanım.
İlgili
Nişancı Oyunu

Call of Duty 2020, Warzone ile Entegre Olacak

Nişancı Oyunu

Call of Duty Mobile İki Modern Warfare Haritası Alacak

Nişancı OyunuRehber

Call of Duty Mobile: Ücretsiz Petrol Elde Etme Rehberi

Nişancı OyunuWarzone

Call Of Duty Warzone Sürekli Gelişiyor

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Onumaya Değer
PUBG Mobil Bu Hafta Mad Miramar, Yeni Sonuçlar Arayüzünü ve Bir Sürü Yeni İçerik Alıyor