Minecraft DungeonsRehberRol Oyunu

Minecraft Dungeons Eşyaları Takas Edilir Mi?

Son zamanlarda #MinecraftDungeons oynuyorsanız, muhtemelen orijinal oyundan biraz farklı olduğunu fark etmişsinizdir. Bu yeni oyun stili, birçok oyuncuyu #Minecraft Dungeons eşya takas edip edemeyeceğini merak etti. Düşen eşyalar ve eşya ticareti hakkında şimdiye kadar bildiklerimize bir göz atalım.

Minecraft Zindanlarında Eşya Ticareti Yapabilir misiniz?

Seriye yapılan son oyunda, oyuncular işçiliğe ve binaya odaklanmıyor, bunun yerine rastgele hikayeli zindanları ana hikaye boyunca ilerlerken keşfediyorlar. Ne yazık ki, Minecraft Dungeons’ın diğer oyuncuların alması için eşya takas etmenin veya bırakmanın bir yolu yoktur.

minecraft dungeons

Bu kesinlikle sinir bozucu olsa da, hikaye boyunca oynarken her bölümde bol miktarda yağma var. Düşen eşyalar bireysel oyuncular için spesifik olduğunu da belirtmek gerekir. Bu, loot dolu bir sandığa rastlarsanız, içerideki her şey partinizin her üyesi için farklı olacaktır. Örneğin, Oyuncu A nadir bir zırh bulabilirken, Oyuncu B nadir bir silah bulabilir.

Oyuncuların Minecraft Zindanlarında eşya değiştirebilmeleri güzel olsa da, herkes iyi donanımlı olmalıdır, ancak bu sistem en azından yüksek seviye yağma üzerinde durmak için önlemelidir. Aşağıdaki listede ayrıntılı olarak açıkladığımız Minecraft Dungeons’da dört ana loot kategorisi vardır.

  • Artefacts
  • Armor
  • Gems
  • Weapons

Yukarıda belirttiğimiz gibi, oyunda farklı türlerde loot toplamak için birçok fırsat olacak. Dahası, Gems düştüğünde, her oyuncu için ayrı ayrı düşer, böylece partinizdeki herkes bunları alalabilir.

Oyun dört oyuncuya kadar desteklediğinden, Minecraft Dungeons’ın oyuncular arasında takas ve ticaret yapmayı desteklememesi biraz şaşırtıcıdır. Ancak, bu rehber yazılırken, Böyle bir özellik yoktu ama bu ileride eklenmeyeceği anlamına gelmez. Minecraft topluluğu hem büyük hem de tutkulu olsa da, yeterli fan şikayeti varsa Microsoft’un bu özelliği gelecekteki bir güncellemede eklemeyi düşünmesi mümkündür.

Henüz Minecraft Dungeons’u denemediyseniz Xbox One, PlayStation 4, Windows ve Nintendo Switch’te kullanılabilir. Ayrıca, oyun Game Pass abonelerine ücretsizdir ve Xbox Play Anywhere özelliğini destekler.

[ctu_ultimate_oxi id=”23″]
Yazar Hakkında

Mobil Oyun Haber sitesi oyunda.org ailesinin bir üyesi olarak mobil oyunlar ve genel olarak oyunlarla ilgili içerik paylaşımı yapıyorum. Oyun oynamayı oldukça seviyorum. Rol oyunları ilgi alanım.
İlgili
AksiyonRehberStar Wars Serisi

Doma's Mysterious Keycode Star Wars Jedi Survivor'da Ne İşe Yarar?

Hayatta KalmaRehberStranded Deep

Stranded Deep: Yemek Pişirme Rehberi

Hayatta KalmaRehberStranded Deep

Stranded Deep: Gyrocopter Nasıl Yapılır, Parçaları Nereden Bulunur?

Hayatta KalmaRehberStranded Deep

Stranded Deep: Kule Nasıl İnşa Edilir?

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Onumaya Değer
Red Dot: Front Line’da Her Maçı Kazanmanızı Sağlayacak İpuçları