Minecraft DungeonsRehberRol Oyunu

The Iron Golem Artifact Nasıl Alınır? Minecraft Dungeons Rehber

Iron Golemler her zaman #Minecraft sakinlerini vahşi doğada gizlenen canavarlardan korudu ve sadakatleri serinin en son oyununda da bozulmuyor. Sarsılmaz sadakati için #MinecraftDungeons ‘ta demir makinelerinin ortaklığını elde etmek, klasik Minecraft’tan biraz farklı bir şekilde işlev görüyor. Bu rehberde, güçlü müttefikleri çağırmak için Minecraft Dungeons’daki Iron Golem Artifactları nasıl alacağınızı göstereceğiz.

Minecraft Dungeons Iron Golem Artifact Nasıl Elde Edilir?

Minecraft Dungeons‘ta Iron  Golem Artifact elde etmek için oyuncuların oyunu ‘Apocalypse’ modunda tamamlamaları gerekecek. Farkında değilseniz, Iron Golemler üretilmesi kolay olmayan Golem Kiti eseri kullanılarak çağrılır.

İlk adım olarak, oyuncuların oyunu bir kez değil, yukarıda belirtilen zorluğun kilidini açmak için iki kez yenmesi gerekir. Apocalypse ayarı oyuncuya daha sert, daha kasvetli düşmanlar sunar, ancak daha iyi ödüller verir ve yeni donanım ve eserler için fırsat kilidini açar – bu yeni ödüller arasında Golem Kiti eseri de var.

‘Apocalypse’ zorluğunun kilidini açmayı başardıktan sonra, oyuncuların Seviye 40’a ulaşması ve en az 70’lik bir Gear Power derecesi sağlaması gerekecektir. Pumpkin Pasture bölgesinde eser elde edildiğinde, oyuncunun güçlü yeni müttefiklerini toplama yeteneğinin kilidini açmak için Iron Golem eserlerini karakterlerine donatması yeterlidir.

Demir Golemler Minecraft Dungeons‘taki tek çağrılabilir yaratık değildir – oyun aynı zamanda oyunculara yarasalara, kurtlara ve hatta tavuklara erişim sunar. Oyuncular aynı anda üç taneye kadar Artifact donatabilir, bu da bir oyuncunun aynı anda birden fazla çağırılabilir destekçiye sahip olabileceği anlamına gelir.

Kilidini açmak zor olsa da, Iron Golem, Minecraft Dungeons’da en iyi çağrılabilir yaratıklardan biri olarak kabul edilir. Ağır hasar verir ve oyuncuya yönelik saldırıları da tanklayabilir. Daha düşük seviyedeki arkadaşlarına Iron Golem eseri gibi nimetlerle yardım etmeyi ümit eden oyuncular için, Minecraft Dungeons‘da maalesef şu anda oyuncular arasında ticarete izin vermiyor. Yani herkes kendi çabasıyla elde etmek zorunda.

Minecraft Dungeons için planlanan iki DLC’nin olduğunu da belirtmek gerekir. Bu nedenle, bu sefer müttefikinizi çağırmak için büyük bir gereksiniminiz olmasa bile, DLC’de onları bulundurmak güzel olacaktır.

[ctu_ultimate_oxi id=”23″]
Yazar Hakkında

Mobil Oyun Haber oyunda.org için özellikle Youtube videolarını üretmek için çabalıyorum. Özel ilgi alanım basit ama mücadeleci platform oyunları. Ayrıca Mortal Kombat X için özel ilgi duyuyorum. Mortal Kombat XI mobil oyunu merakla bekliyorum.
İlgili
AksiyonRehberStar Wars Serisi

Doma's Mysterious Keycode Star Wars Jedi Survivor'da Ne İşe Yarar?

Hayatta KalmaRehberStranded Deep

Stranded Deep: Yemek Pişirme Rehberi

Hayatta KalmaRehberStranded Deep

Stranded Deep: Gyrocopter Nasıl Yapılır, Parçaları Nereden Bulunur?

Hayatta KalmaRehberStranded Deep

Stranded Deep: Kule Nasıl İnşa Edilir?

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Onumaya Değer
Maneater: Dead Horse Lake İçindeki Tüm Görülecek Yerler