AksiyonMinecraft DungeonsRol Oyunu

Minecraft Dungeons’ın Yeni Co-op Fragmanı Yayınlandı

#MinecraftDungeon yakın zaman içinde çıkacak ve şu an demo şeklinde erken erişimde oyunu incelemek mümkün. Yakında çıkacak oyunu kutlamak için Mojang şimdi oyun için Unite olarak adlandırılan yeni bir fragman yayınladı ve dört oyuncuya kadar co-op destekleyen Minecraft’ın bu özelliği gözler önüne seriliyor.

Fragmanı üst kısımdan ve isterseniz ayrıca buradan izleyebilirsiniz. İçinde çok fazla oyun olmayan bir kısa film, ama kesinlikle eğlenceli görünüyor, değil mi?

Minecraft Dungeon Hakkında Daha Fazla Bilgi

Minecraft Dungeons, Mojang Studios ve Double Eleven tarafından geliştirilen ve Xbox Game Studios tarafından yayınlanan yeni bir zindan tabanlı oyundur. Oyun 26 Mayıs 2020’de Windows, Xbox One, PlayStation 4 ve Nintendo Switch için piyasaya sürülecek.

Oyun motoru olarak Unreal Engine kullanılan Minecraft Dungeons tek oyunculu ve çok oyunculu modlara sahip. Zaten yazı içinde yayınlanan fragmanda çok oyunculu Minecraft Dungeons’ı göstermek için yayınlandı. Arkadaşlarınızla oynamak için harika bir aksiyon ve macera oyunu olduğu söylenebilir.

Minecraft Dungeons Türkçe

Erken erişime katılanlardan öğrendiğimize göre ve izlediğimiz videolardan edindiğimiz bilgilere göre Minecraft Dungeons’ın Türkçe dil desteği şimdilik yok. Oyun çıkınca detaylı bilgi alırız. Arayüz ve alt yazılar İngilizce oynamanız mümkün. Tamamen Minecraft Dungeons Türkçe bekleyenler hayal kırıklığına uğrayabilir. Ama zaman içinde Minecraft Dungeons’ın Türkçe olmasını umuyoruz.

Minecraft Dungeons Oyna

Minecraft Dungeons oynamak için bu yazı yazılırken 1 gün daha beklemeniz gerekiyordu. Oyun 26 Mayıs yani yarın piyasaya sürülecek. Oyun Xbox Game Pass’e dahil edildi. Game Pass’i olanlar oyuna herhangi bir ücret ödemeden dalış yapabilirler. Minecraft Dungeons satın almak için ise buradan oyunu alabilirler. Bir Xbox Game Pass üyesiyseniz hem varsa Xbox’ınız üzerinden hem de Windows 10 üzerinden oyunu çıkışıyla birlikte oynamanız mümkün.

Minecraft Dungeons Price (Fiyat)

Xbox Game Pass üyesi olmayanlar şimdi Minecraft Dungeons’ın fiyatını merak ediyor. Çıkışıyla birlikte Minecraft Dungeons fiyatı yukarıda da görüldüğü üzere 56,25₺ olacak. Bu bir oyun için oldukça uygun bir fiyat denilebilir. Şimdi almak isterseniz Minecraft Dungeons satın almak için yukarıda verdiğimiz bağlantıyı kullanabilirsiniz.

Yazar Hakkında

oyunda.org kurucusu olarak en çok oyun oynamayı, hızlı hayatın gereği bunu mecburen telefondan yapmayı seven biriyim. Ayrıca teknoloji ve mobil oyunlar hakkında içerik üretmeyi de seviyorum. Bir Youtube kanalım var ve burada da mobil oyunlarla ilgili içerikler yayınlanıyor.
İlgili
AksiyonRehberStar Wars Serisi

Doma's Mysterious Keycode Star Wars Jedi Survivor'da Ne İşe Yarar?

RehberRol Oyunu

Baldur's Gate 3'te Sürpriz Turlar Nasıl Çalışır?

RehberRol OyunuStarfield

Starfield'da Donma Etkisi Nasıl Önlenir?

AksiyonListeMacera

Tüm Marvel's Spider-Man 2 kostümleri ve nasıl elde edileceği konusunda rehber

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Onumaya Değer
GTA Online Seri Katil: Navy Revolver Nasıl Açılır?