Nişancı Oyunu

Call of Duty Mobile Yakında The Gulag’ı Ekliyor

#CallofDutyMobile ‘ın bir #battleroyale modu var, ancak Call of Duty: #Warzone ile aynı değil. Özellikle, Call of Duty: Mobile, Warzone’un en eşsiz ve heyecan verici özellikleri olan Gulag’ı içermiyor. Bu durum yakında değişecek gibi görünüyor. Veya verilen ipuçları tamamen başka bir şey olabilir.

Resmi Call of Duty: Mobile Twitter hesabı Gulag’ın ne olduğu hakkında bir teaser videosu yayınladı. Tweet bunun yakında olacağını söylüyor.

Bu uyarı, Call of Duty: Mobil test sunucularının Gulag referanslarıyla güncellenmesinden kısa bir süre sonra yayınlandı. Ayrıca, Gulag’nin Call of Duty: Mobile’da yeni bir harita olacağını gösteren tüm oyun videoları YouTube’da yayınlandı.

Warzone’da ölen oyuncular Gulag’a gönderilir ve 1v1 karşılaşmalarında tekrar konuşlanma şansı için karşılaşırlar. Bununla birlikte, eğer bu özellik Call of Duty: Mobile’a gelecekse veya Gulag sadece yeni bir çok oyunculu harita olarak ekleniyorsa görülmeye değer gibi geliyor.

Geliştirici TiMi Studios, Call of Duty: Mobile’ı düzenli olarak güncelliyor, en son Sezon 6 için yeni bir sınıf ve daha fazla zorluğu oyuna eklediler. Dünya çapında 150 milyondan fazla indirme ile Call of Duty: Mobile efsane haline geldi.

Yazar Hakkında

oyunda.org kurucusuyum. Oyun oynamayı seviyorum. Özellikle sevdiğimden değil, kafamı boşaltmak için oyun oynuyorum. Fantastik ve bilim kurgu hayranıyım. Bu türde film ve dizileri izlemeyi seviyorum.
İlgili
Nişancı OyunuRehberValorant

Valorant Satın Alma Geçmişini Kontrol Etme

Destiny 2HaberNişancı Oyunu

Destiny 2'nin Gelecek Yılı Vampir Avı ve Sevilen Bir Konumu Oyuna Ekleyecek

Nişancı OyunuRehber

CS:GO'da FPS Nasıl Gösterilir?

HaberNişancı Oyunu

Bodycam "Fatal Error" ve Siyah Erkan Sorunu İle Başladı

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Onumaya Değer
Red Dead Online Lowry’s Revolver Nasıl Açılır?