Strateji

Total War: Elysium, Kart Destesi Oyunu, Yakında Testlere Başlıyor

Muhtemelen, şehir kurma ve ulus genişlemesini devasa gerçek zamanlı savaşlarla birleştirmek için bilinen bir seri olan olan tarihsel köklü strateji serisi Total War’un farkındasınız.

Yakın zamana kadar, bu oyun serisi saf tarihe yakın içerikler ortaya koydu, ancak son zamanlarda Total War: Warhammer unvanları ve Total War: Three Kingdoms ile daha süslü bir gerçeklikle tam bir fantezi haline geldi.

Şimdi, seri, PC ve mobil platformda, bir sürü kaliteli içerikleri olan rakiplerle dolu, kart destesi strateji oyunları kategorisine genişliyor. Total War: Elysium’un bu ay mobil platformlarda teste başlaması planlanıyor.

Bu bağlantı aracılığıyla Elysium’u test etmek için kaydolabilir ve beklentilerinize hızlı bir şekilde göz atmak için aşağıdaki fragmanı izleyebilirsiniz. Bu oyun hakkında detaylı bilgiler geldiği zaman sizi de bilgilendireceğiz.

Tayfun B.
Yazar Hakkında

Mobil Oyun Haber oyunda.org için özellikle Youtube videolarını üretmek için çabalıyorum. Özel ilgi alanım basit ama mücadeleci platform oyunları. Ayrıca Mortal Kombat X için özel ilgi duyuyorum. Mortal Kombat XI mobil oyunu merakla bekliyorum.
İlgili
AksiyonMacera

Suicide Squad: Kill the Justice League İlk Fragman Yayınlandı

RehberStrateji

Total War Saga: Troy Başlangıç Rehberi

AksiyonMaceraMobil Oyun

Kart Tabanlı Savaş Oyunu INVICTUS: Lost Soul Bu Ay İçinde Çıkacak

Civilization 6Rehber

Civilization 6'da Vampir Kalelerinden En İyi Şekilde Yararlanma

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Onumaya Değer
Call of Duty: Warzone’da Gazda Daha Uzun Süre Hayatta Kalın