Nişancı OyunuRehber

Modern Warfare’de Dragon’s Breath Nasıl Açılır?

Modern Warfare’de iki tür Dragon’s Breath Turu vardır. Düzenli Dragon’s Breath Turları, Model 680 av tüfeğinizle, daha kısa menzilli olsa da, diğer herhangi bir av tüfeği mermisi gibi çalışan 12 kapasiteli atışlardır. Diğeri ise Dragon’s Breath 6-R Mag’den geliyor. Bu, 12 kalibrelik ateş izli mermi ile çıkarılabilir bir şarjör içerir ve silahın daha hızlı ateş etmesine izin verir. Burada size Modern Warfare Dragon’s Breath Turlarının her ikisinin de kilidini nasıl açacağınızı anlatacağız.

Dragon’s Breath Nasıl Alınır

Modern Warfare’deki düzenli Dragon’s Breath Turlarını açmak için “Silahı yeniden doldurduktan kısa bir süre sonra 15 öldürme almalısın”. Bu, ölçütleri karşılayabilmek için, silahınızı doldurduktan sonra 3 saniye içinde birini öldürmeniz gerekiyor. İşte bunu daha kolay hale getirebilecek bazı ipuçları.

  • Cabin Fever kısmına girin girin. Buradaki haritalar tamamen yakın mesafeli savaşları içerir. Her türlü modda bu yöntem uygulanabilir.
  • Av tüfeğinizi donatın ve yeniden yüklemeyi daha hızlı hale getirmek için sleight of hand perk kullanın.
  • Daha da iyisi, Tune Up perk ile eşleştirilmiş  stopping power yeteneği, bir mesafeden düşmanları biraz daha uzaktan öldürmenizi sağlayarak başarıyı daha kolay erişilebilir hale getirir.

Modern Warfare’de Dragon’s Breath 6-R Mags’in kilidini açmak için, Scout Optic sınıfını kullanarak 3 farklı maçta 3 Longshot Kill almalısın. Bunu başarmak bir öncekinden daha kolaydır, ancak bazı denemeler yapmak gerekebilir. Bunun için size verebileceğimiz ipuçları:

  • Av tüfeği ile bir Longshot öldürmek için hedefinizden en az 15 metre uzakta olmanız gerekir. Bu çok uzak değil, ama ölçümleri doğru yapmadan önce denemeniz gerekebilir.
  • Longshot öldürmeleriniz “tamamlandı” uyarısını alsa bile maçı terk etmeyin.
  • Hardcore modu temel versiyondan daha iyi olabilir, çünkü her savaşçının sağlığı daha düşüktür. Bu, av tüfeğinizle uzaktan birini öldürme olasılığınızın daha yüksek olduğu anlamına gelir.
  • Ancak, bu şarjörlerin av tüfeği namlu bağlantılarını engelleyeceğini unutmayın.
Ayrıca Bakınız:   Maneater: Dead Horse Lake İçindeki Tüm Görülecek Yerler

Bu ipuçlarının, Dragon’s Breath Turlarının her ikisinin de kilidini açmanıza yardımcı olacağını umuyoruz. Her iki versiyon da yüksek hasar çıktısına sahiptir ve neredeyse tüm av tüfeği tabanlı yapılar için yararlı olabilir.

Umutcan D.
Yazar Hakkında

Mobil Oyun Haber oyunda.org ailesinin strateji sever mobil oyuncusu. Tek sıkıntım telefon şarjları. O sorunu bilim çözdüğü zaman daha da rahat edeceğiz. Teknolojiye de ilgi duyuyorum. Oyunlarla ilgili içerik üretiyorum.
İlgili
RehberRol Oyunu

The Iron Golem Artifact Nasıl Alınır? Minecraft Dungeons Rehber

RehberRol Oyunu

Fallout 76 - Marine Armor Helmet Nasıl Alınır?

RehberRol Oyunu

Minecraft Dungeons Eşyaları Takas Edilir Mi?

AksiyonRehber

Maneater, The 100 Percent Glitch Hatası Nasıl Düzeltilir?

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Onumaya Değer
Stranded Deep – Köpek Balığı Öldürme