RehberRol Oyunu

PC’ye Skyrim Modları Nasıl Yüklenir ve Nexus Modları Nasıl Kullanılır?

PC’ye #Skyrim #mods yüklemek için #Nexus Mod Manager’ı kurmanız gerekir. Konsollara nazaran PC üzerinden işlem yapmak oldukça kolaydır. Her zaman daha avantajlı olduğu söylenebilir. Bununla birlikte konumuz modsa PC üzerinden her zaman daha fazla seçenek bulmanız mümkündür. Buradaki rehberimizde Skyrim için PC üzerinde nasıl mod kurabileceğinizi anlatacağız. Skyrim için en modlar rehberimiz için yazınının sonundaki Skyrim rehberler listemize göz atmayı unutmayın.

Mod Yükleme

Nexus Mod Manager‘da hepsi gerçekten kolayca indirilip kurulabilen her türlü Skyrim moduna erişebileceksiniz. Nexus kurulduktan sonra, hangi oyunu yönetmek istediğinizi soracak ve Skyrim’i yüklediyseniz, bir seçenek olarak görünmelidir. Skyrim’i tıklayın; Nexus web sitesinden indirdiğiniz modlar için bir hedef klasör seçmeniz istenir. Buradan, Nexus’tan modları indirmeye başlayabileceksiniz. Çalıştırmak istediğiniz tüm modlara sahip olduğunuzdan emin olduktan sonra, sol üst köşedeki “Dosyalar” ı tıklayın ve kitaplığınızdaki her modun yanında bir yükleme seçeneği göreceksiniz. Bunları yükleyin ve modları yüklediğiniz için şimdi biraz farklı olması gereken oyunu başlatın.

Modların açıklamalarını mutlaka okuyun

Akılda tutulması gereken bir şey, bir seferde birkaç mod çalıştırmaya başladığınızda, Nexus’ta Yükleme Sırasını değiştirme seçeneğini göreceksiniz. Bu önemlidir, çünkü bazı modlar diğerlerinin performansına müdahale eder, bu yüzden birinin diğerlerinden daha önce yüklenmesi gerekebilir. Bu bilgilerin çoğu mod açıklamalarında yer almaktadır, bu nedenle yeni türlerle denemeler yaparken bunlara dikkat etmeyi unutmayın.

Ayrıca bazı modların performansınızı olumsuz etkileyebileceğini de unutmayın. Bu açıdan modları araştırarak kullanmanızda her zaman fayda vardır.

The Elder Scrolls Rehberleri
The Elder Scrolls Rehberleri

Zaman içinde çoğalacak ve size yol gösterecek Elder Scrolls Rehberlerimizi aşağıdaki listede bulabilirsiniz. Ayrıca bazı rehberler yapım aşamasında olabilir.

 

  1. Skyrim'de Görünmezlik İksiri Nasıl Yapılır?
  2. Skyrim'de Oyunu Daha Güzel Hale Getirecek 5 Mod
  3. En Popüler Skyrim Quest Modları
  4. PC'ye Skyrim Modları Nasıl Yüklenir ve Nexus Modları Nasıl Kullanılır?
  5. Skyrim'de Mod Nasıl Kurulur? PS4 ve Xbox One Rehberi
  6. Skyrim'in Mutlaka Tamamlamanız Gereken 10 "Gizli" Görevi
Yazar Hakkında

Mobil Oyun Haber sitesi oyunda.org ailesinin bir üyesi olarak mobil oyunlar ve genel olarak oyunlarla ilgili içerik paylaşımı yapıyorum. Oyun oynamayı oldukça seviyorum. Rol oyunları ilgi alanım.
İlgili
MinecraftRehber

Netherite Ingots Craftlama Netherite Ekipmanı Yapma

Pubg MobileRehber

Pubg Mobile'da Mermiyi Sektirmemek İçin En İyi Ayarlar

MinecraftRehber

Minecraft'ta Ejderha Yumurtası (dragon egg) Kuluçkalama

AksiyonRehber

Watch Dogs Legion Bloodline Çalışmıyorsa Nasıl Oynarsınız?

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Onumaya Değer
Fortnite Truce Celebrated Görevi Nasıl Tamamlanır?