RehberRol Oyunu

PC’ye Skyrim Modları Nasıl Yüklenir ve Nexus Modları Nasıl Kullanılır?

PC’ye #Skyrim #mods yüklemek için #Nexus Mod Manager’ı kurmanız gerekir. Konsollara nazaran PC üzerinden işlem yapmak oldukça kolaydır. Her zaman daha avantajlı olduğu söylenebilir. Bununla birlikte konumuz modsa PC üzerinden her zaman daha fazla seçenek bulmanız mümkündür. Buradaki rehberimizde Skyrim için PC üzerinde nasıl mod kurabileceğinizi anlatacağız. Skyrim için en modlar rehberimiz için yazınının sonundaki Skyrim rehberler listemize göz atmayı unutmayın.

Mod Yükleme

Nexus Mod Manager‘da hepsi gerçekten kolayca indirilip kurulabilen her türlü Skyrim moduna erişebileceksiniz. Nexus kurulduktan sonra, hangi oyunu yönetmek istediğinizi soracak ve Skyrim’i yüklediyseniz, bir seçenek olarak görünmelidir. Skyrim’i tıklayın; Nexus web sitesinden indirdiğiniz modlar için bir hedef klasör seçmeniz istenir. Buradan, Nexus’tan modları indirmeye başlayabileceksiniz. Çalıştırmak istediğiniz tüm modlara sahip olduğunuzdan emin olduktan sonra, sol üst köşedeki “Dosyalar” ı tıklayın ve kitaplığınızdaki her modun yanında bir yükleme seçeneği göreceksiniz. Bunları yükleyin ve modları yüklediğiniz için şimdi biraz farklı olması gereken oyunu başlatın.

Modların açıklamalarını mutlaka okuyun

Akılda tutulması gereken bir şey, bir seferde birkaç mod çalıştırmaya başladığınızda, Nexus’ta Yükleme Sırasını değiştirme seçeneğini göreceksiniz. Bu önemlidir, çünkü bazı modlar diğerlerinin performansına müdahale eder, bu yüzden birinin diğerlerinden daha önce yüklenmesi gerekebilir. Bu bilgilerin çoğu mod açıklamalarında yer almaktadır, bu nedenle yeni türlerle denemeler yaparken bunlara dikkat etmeyi unutmayın.

Ayrıca bazı modların performansınızı olumsuz etkileyebileceğini de unutmayın. Bu açıdan modları araştırarak kullanmanızda her zaman fayda vardır.

[ctu_ultimate_oxi id=”19″]
Yazar Hakkında

Mobil Oyun Haber sitesi oyunda.org ailesinin bir üyesi olarak mobil oyunlar ve genel olarak oyunlarla ilgili içerik paylaşımı yapıyorum. Oyun oynamayı oldukça seviyorum. Rol oyunları ilgi alanım.
İlgili
RehberStratejiWatcher of Realms

Watcher of Realms'de Hediye Kodu Nasıl Girilir?

RehberStratejiWatcher of Realms

Watcher of Realms Başlangıç Rehberi

AksiyonRehberStar Wars Serisi

Doma's Mysterious Keycode Star Wars Jedi Survivor'da Ne İşe Yarar?

Hayatta KalmaRehberStranded Deep

Stranded Deep: Yemek Pişirme Rehberi

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Onumaya Değer
Fortnite Truce Celebrated Görevi Nasıl Tamamlanır?