Haber

Blizcom 2020 İptal Edildi

#BlizzCon resmi olarak iptal edildi. #COVID-19’daki mevcut durumdan dolayı çok fazla belirsizlikle birlikte, yapımcı Saralyn Smith sonunda #Blizzard ‘ın web sitesinde iptali resmi hale getirdi.

Smith, ekibinin, şovun ulusal ve yerel sağlık yönergeleri kapsamında potansiyel olarak çalışması için birçok farklı yolu değerlendirdiğini, ancak hala çok belirsiz olduğu için, şovun planlandığı gibi ilerlemesi adına ideal bir çözüm olmadığını söyledi. Yayınladığı bir blog yazısında; “Bu karar konusunda derin bir hayal kırıklığı hissediyoruz,” dedi.

Gösteri iptal edilirken Smith, ekibin belki de çevrimiçi bir mekanda Blizzard’ı kutlamanın yollarını aradığını söyledi. “BlizzCon ruhunu nasıl kanalize edebileceğimiz ve kitlesel yüz yüze toplantılar için sağlık ve güvenlik protokollerinden çok daha az etkilenecek şekilde sizinle bir şekilde çevrimiçi olarak nasıl bağlantı kurabileceğimizden bahsediyoruz” diye yazdı. “Bunu mümkün olan en kısa sürede yapmak istiyoruz, ancak bunun yeni bölge olduğu ve farklı faktörler göz önüne alındığında, büyük olasılıkla önümüzdeki yılın başında olacak.”

Gösteri 2005’ten beri devam ediyor ve Blizzcons olmadan sadece iki yıl geçirmiştik; 2006 ve 2012.

Blog gönderisinin tamamını buradan okuyabilirsiniz.

Yazar Hakkında

Mobil Oyun Haber sitemiz oyunda.org için mobil oyunlar ve PC oyunları için içerik üretiyorum. Videolara destek oluyorum. İlgi alanım bulmaca oyunları olmasına rağmen diğerlerine de ilgim oldukça yüksek.
İlgili
Hack & Slash

Diablo 4, Hikaye Anlatımı, Çok Oyunculu ve Açık Dünya

AksiyonRol Oyunu

Söylentiye Göre Diablo 2 Remaster Bu Sene Çıkacak

AksiyonMobil Oyun

Diablo: Immortal'la ilgili Olumsuz Yorumlara Blizzard Cevap Verdi

MMORPG

World of Warcraft Shadowlands Alfası Bu Hafta Başlıyor

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Onumaya Değer
Call of Duty Warzone Gulag Nasıl İşliyor ve Kazanmak İçin İpuçları