Mobil Oyun

Red Dot: Front Line’da Her Maçı Kazanmanızı Sağlayacak İpuçları

#RedDot, #mobile cihazlara ulaşan en yeni nişancı oyunlarından biridir ve indirip oynadıysanız, bunun hızlı tempolu ve tatmin edici bir nişancı olduğunu bilirsiniz. Kazanmak çok iyi hissettiriyor, bu yüzden bu rehberde kazanmanız için sizlere çok önemli ipuçlarını derledik. Oyunun başlarında, doğru şekilde kullanırsanız sizi zafere taşıyacak bir silah var ve bu kılavuzun odak noktası olacak.

Güçlü, tek atışlık bir avcıya hakim olabilirken neden çöp, otomatik bir silahla uğraşasınız ki? Bu silahı çok seveceksiniz. En az çaba harcayarak arkanıza yaslanıp öldürmek istiyorsanız, aşağıdaki ipuçlarını okuyun ve her seferinde zirveye çıkacaksınız. Hem de çok kolay.

Tüm menziller için tek silah

Yakin MESAFE? Uzun mesafe? Dinleyin, nereye giderseniz gidin, ihtiyacınız olan tek menzil atış menzili, çünkü Red Dot: Front Line’da her durum için tek bir silah var. Keskin nişancı tüfeği.

Evet, oyunun başlangıcında elde ettiğiniz keskin nişancı tüfeği. Acele et ve ikinci yuvana hemen koy ve bundan sonra kullan. Gerçekten işine yarayacak. Keskin nişancı tüfeği yıkıcıdır ve duvarlardan ateş etmediğiniz sürece düşmanları tek bir atışla yere indirir. Bacaklar, göğüs, kafa, onlara vurduğunuz her yerde aşağı inecekler.

Evde takılmak

Artık silahına sahip olduğunuza göre, artık pozisyon alma zamanı ve bu pozisyon evde olmalı. Ya da rakibin yeniden doğuş noktasına bakacak şekilde bir yer bulmalısın. Sabit spawn noktaları bir kabus olabilir, ancak bunlar size bir nimet olacaktır. Düşman yeniden doğuş noktasına kadar yerdeki ok göstergelerini takip edebilecek ve düşmanların yakınlarda kamp kurabileceksiniz.

Göğsün üstünde bir duvarın arkasına saklanın veya iyi atışlar elde etmek için kapı aralığından içeri ve dışarı doğru süzün. Yeniden doğdukları noktaya bakacak şekilde durabilirsiniz, ancak birkaç saniye boyunca yenilmezlikle ortaya çıkacaklar, bu yüzden muhtemelen dışarıda beklemelisiniz.

Bakış açısı

Her harita, düşman yeniden doğuş noktalarını çok etkili bir şekilde köşeye sıkıştırmanıza izin vermez. Bu sorunla karşılaştığınızda, iyi bir bakış açısı bulma zamanı. Yüksek bir yer bulmaya çalışın ve aşağıdaki düşmanları kuş gibi avlayın. Bu her zaman iyi bir taktiktir, ancak kendinizi düşman keskin nişancılarının atışlarına açık bırakırsınız. Yüksekte olmak iyidir, ancak kaçmak için bir siperiniz veya iyi bir yere sahip olduğunuzdan emin olun.

Bakış açısı düşmanları öldürmek için harika olmasa bile, nereye gittiklerini görmek iyi olacaktır, böylece onlara atlayabilir ve hızlı bir şekilde indirebilirsin.

Pratik yapın

Artık ihtiyacınız olan silaha ve en iyi stratejilere sahip olduğunuza göre, kazanmak için gereken becerilere ihtiyacınız var. Bunun için sürekli oynamalı ve el alışkanlığıyla birlikte tecrübe edinmelisiniz. Her haritayı iyice ezberlemelisiniz.

Keskin nişancı ile nişan almak için ateş düğmesini basılı tutun ve ateş edelim. Bu gerçekten inanılmaz hızlı ve doğru şekilde yapılabilir. Temel olarak Call of Duty 4: Modern Warfare no-scope gibi düşmanları çok hızlı ve çok verimli bir şekilde vurarak onların korkulu rüyası haline gelebilirsin.

Yazar Hakkında

oyunda.org kurucusu olarak en çok oyun oynamayı, hızlı hayatın gereği bunu mecburen telefondan yapmayı seven biriyim. Ayrıca teknoloji ve mobil oyunlar hakkında içerik üretmeyi de seviyorum. Bir Youtube kanalım var ve burada da mobil oyunlarla ilgili içerikler yayınlanıyor.
İlgili
Assassin's Creed: OdysseyRehber

Assassin's Creed: Odyssey - Kamera Kilitleme, Dodge ve Parry Rehberi

Assassin's Creed: OdysseyRehber

Assassin's Creed: Odyssey Savaş Sistemi - Tecrübe Seviyesi

RehberThe Ascent

The Ascent - Kalkanlı Düşmanları Nasıl Yenersiniz?

RehberThe Ascent

The Ascent'de Görevleri Nasıl Takip Edersiniz?

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Onumaya Değer
Modern Warfare: Aisle 9’daki Easter Egg Nasıl Açılır?