Battle Royale

Shadow Arena, Steam Erken Erişime Giriyor

#Black Desert ‘ın #battleroyale yan oyunu #ShadowArena, şimdi #Steam Erken Erişim’de ve #ücretsiz olarak denenebilir, ancak beklediğiniz gibi oyun içi satın alımlar var.

Shadow Arena şu anda Steam Erken Erişim’de, herhangi bir ücret ödemeden oynanabilir, ancak 10 kahraman son derece pahalı bir pakette satın alınabiliyor. 89.99 $ / 89.99 € / 71.99 £ ve bunun yazıldığı sırada oyunun mükemmel incelemeler almadığı düşünüldüğünde, çok fazla başarı elde edip edemeyeceğini görmek için sabırsızlanıyoruz.

Oyun içi satın alımlar bile mikro işlem olarak sınıflandırmak zordur, çünkü tek bir cilt yaklaşık 20 $ ‘a mal olabilir. Koreli MMO’lara alışkın olanlar bunu korkunç bulmayabilir, ancak genellikle oyundaki hemen hemen her şey için bu kadar para harcamıyorsanız, bu tür kazanç sitilini sevmeyebilirsiniz.

Ayrıca Bakınız:   Black Desert Online Steam'de Kısa Süreliğine Ücretsiz Oldu

Oyuna gelince, bunda da normal battle royale kuralları geçerli – 40 kişi bir haritaya düşer ve sona kalan kişi oyunu kazanır. Bununla birlikte, PvE unsurları var, çünkü oyuncuların ekipman elde etmek için bazı canavarlarla savaşması gerekecek. Steam’de listelenen sistem gereksinimleri oldukça düşüktür, bu nedenle modern makinelerin çoğu Shadow Arena’yı sorunsuz çalıştırmalıdır. Bununla birlikte oyunda bir 30 FPS sınırı var gibi görünüyor.

Bu yazı yazılırken Steam’de oyuncuların yüzde 56’sı değerlendirmeleri olumluydu, bu yüzden Black Desert cazibesinin bir kısmı oyunun yukarıda belirtilen kötü kısımları arasından iyi şeyler görmeyi başardı.

Kaan Alp B.
Yazar Hakkında

Mobil Oyun Haber sitesi oyunda.org ailesinin bir üyesi olarak mobil oyunlar ve genel olarak oyunlarla ilgili içerik paylaşımı yapıyorum. Oyun oynamayı oldukça seviyorum. Rol oyunları ilgi alanım.
İlgili
Battle RoyaleRehber

Fortnite - Nasıl Shadow Olunur?

Battle RoyaleRehber

Fortnite'da Daredevil Kostümü Nasıl Alınır?

Liste

Eylül 2020'nin En Sevilen Steam Oyunları

Battle RoyaleRehber

Black Panther'in Kinetic Shockwave Gücünü Bulma ve Kullanma - Fortnite Rehberleri

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir