Battle Royale

Shadow Arena, Steam Erken Erişime Giriyor

#Black Desert ‘ın #battleroyale yan oyunu #ShadowArena, şimdi #Steam Erken Erişim’de ve #ücretsiz olarak denenebilir, ancak beklediğiniz gibi oyun içi satın alımlar var.

Shadow Arena şu anda Steam Erken Erişim’de, herhangi bir ücret ödemeden oynanabilir, ancak 10 kahraman son derece pahalı bir pakette satın alınabiliyor. 89.99 $ / 89.99 € / 71.99 £ ve bunun yazıldığı sırada oyunun mükemmel incelemeler almadığı düşünüldüğünde, çok fazla başarı elde edip edemeyeceğini görmek için sabırsızlanıyoruz.

Oyun içi satın alımlar bile mikro işlem olarak sınıflandırmak zordur, çünkü tek bir cilt yaklaşık 20 $ ‘a mal olabilir. Koreli MMO’lara alışkın olanlar bunu korkunç bulmayabilir, ancak genellikle oyundaki hemen hemen her şey için bu kadar para harcamıyorsanız, bu tür kazanç sitilini sevmeyebilirsiniz.

Oyuna gelince, bunda da normal battle royale kuralları geçerli – 40 kişi bir haritaya düşer ve sona kalan kişi oyunu kazanır. Bununla birlikte, PvE unsurları var, çünkü oyuncuların ekipman elde etmek için bazı canavarlarla savaşması gerekecek. Steam’de listelenen sistem gereksinimleri oldukça düşüktür, bu nedenle modern makinelerin çoğu Shadow Arena’yı sorunsuz çalıştırmalıdır. Bununla birlikte oyunda bir 30 FPS sınırı var gibi görünüyor.

Bu yazı yazılırken Steam’de oyuncuların yüzde 56’sı değerlendirmeleri olumluydu, bu yüzden Black Desert cazibesinin bir kısmı oyunun yukarıda belirtilen kötü kısımları arasından iyi şeyler görmeyi başardı.

Kaan Alp B.
Yazar Hakkında

Mobil Oyun Haber sitesi oyunda.org ailesinin bir üyesi olarak mobil oyunlar ve genel olarak oyunlarla ilgili içerik paylaşımı yapıyorum. Oyun oynamayı oldukça seviyorum. Rol oyunları ilgi alanım.
İlgili
Free FireRehber

Free Fire'da Hızlı Rank Kasmak İçin Skyler'ı Seçin

Free FireRehber

Free Fire Ağ Bağlantı Hatası Çözüm Önerileri

Battle RoyaleFree Fire

Garena Free Fire'da Çantayı Verimli Şekilde Kullanma

Battle RoyaleFree Fire

Can Basma - Garena Free Fire Rehberi

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir