Battle RoyaleRehber

Fortnite Storm The Agency Mücadelesi Nasıl Yapılır?

#Fortnite #battleroyale ‘de Storm The Agency, tüm mücadeleyi tamamlamak için rehberimizi takip edin.

Zaman yeni sezonun başlangıcına doğru ilerlerken, Epic’in hala mevcut sezon için bizler için hazırladığı bir kaç fırsatı var ve bunlardan biri yeni bir Fortnite Storm The Agency meydan okumalarında bulunuyor. Değişiklikler bu merkezi Spy Base’de zaten vardı ve bunlar muhtemelen gelecek sezona geçiş için tetikleyici olabilecek söylentiler, yaklaşan Fortnite Doomsday etkinliğine bağlı. Adada işler başladığında, Fortnite Agency kapaklarında yüzmeniz, Casus Üsleri’nde hizip kilitli sandıkları taramanız ve Güvenli Evlerdeki Henchmenleri ortadan kaldırmanız gerekecek, böylece çabalarınız için uygun fırtınalı bir şemsiye planörünün kilidini açabilirsiniz.

Bu yazı yazılırken, Fortnite Storm The Agency mücadelesinin oyunda tam olarak ne zaman başlayacağından emin değiliz, ancak Fortnite Bölüm 2 Sezon 3’ün Haziran başında ortaya çıkmasıyla bu etkinliğinde yapılabileceği düşünülüyor. Fortnite’taki haftalık zorluklar genellikle Perşembe günleri yayınlandığından ve 21 Mayıs’ta bunların bir işareti olmadığından, 28 Mayıs’a kadar bunlara erişemeyeceğiz ve hepsini tamamlamak için bir hafta zamanınız olabilir. Bununla birlikte, kullanılabilir olduklarında, Fortnite Storm The Agency’nin zorluklarını kırmak için ihtiyacınız olan tüm bilgileri bu kılavuzda bulacağınızdan emin olabilirsiniz.

Fortnite Storm The Agency Mücadelesi

Agency Bölgesi (1)

Burada işleri başlatmak için güzel ve basit bir meydan okuma, haritanın ortasındaki Agency adlı yere inmek.

Fırtına Çemberlerinde Hayatta Kal (10)

Solo, Duos veya Squads maçlarında hayatta kal. Squad Rumble maçından daha fazla fırtına çemberiyle karşılaşacağınız için tamamlama hızınızı arttırabilirsiniz.

Farklı Casus Üslerinde kilitli sandığı aç (3)

Bir kilitli sandığı açmak için, Fortnite telefon kabinlerinden birini kullanarak kendinizi bir Henchman olarak gizleyebilir veya bir Henchman’ı üzerine taşımadan önce vurabilirsiniz. Kendinizi (veya taşıdığınız Henchman’ı) taramak ve sandığı açmak için gerekenleri yapın, ardından mevcut beş Casus Üssünden üçünü kaplayana kadar tekrarlayın.

Agency bölgesindeki kapakların üzerinde yüzmek (1)

Agency bölgesini çevreleyen suda bir dizi kapak ortaya çıktı ve burada bunlardan birinin üzerinde yüzmeniz gerekiyor. Beş Fortnite Agency kapağının yerini yukarıdaki ekranda işaretledik, ancak yakınınızdayken suda tespit etmek oldukça kolay.

Farklı Güvenli Evlerde bir Henchman ortadan kaldırmak (3)

Adanın etrafında toplam beş Fortnite SHADOW Safe House var ve bu meydan okuma için üç farklı konumda bir Henchman’ı ortadan kaldırmanız gerekecek.

[ctu_ultimate_oxi id=”4″]

Kaynak: GamesRadar

Yazar Hakkında

Mobil Oyun Haber sitesi oyunda.org ailesinin bir üyesi olarak mobil oyunlar ve genel olarak oyunlarla ilgili içerik paylaşımı yapıyorum. Oyun oynamayı oldukça seviyorum. Rol oyunları ilgi alanım.
İlgili
RehberStratejiWatcher of Realms

Watcher of Realms Pity Timer Hesaplama

RehberStratejiWatcher of Realms

Watcher of Realms Ekipman Rehberi, Hangi Kahramana Hangi Ekipman Tipi Giydirilmeli?

RehberStratejiWatcher of Realms

Watcher of Realms'de Hediye Kodu Nasıl Girilir?

RehberStratejiWatcher of Realms

Watcher of Realms Başlangıç Rehberi

Bir yanıt yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Onumaya Değer
Modern Warfare: Aisle 9’daki Easter Egg Nasıl Açılır?