AksiyonRol Oyunu

Söylentiye Göre Diablo 2 Remaster Bu Sene Çıkacak

StarCraft: Remastered duyurulduğunda, Blizzard hayranları Diablo 2’nin yeniden düzenlenmiş bir versiyonunu istemeye başladılar. O zaman, orijinal oyunun proje ve tasarım lideri David Brevik, Blizzard’ın yapmasının zor olabileceğini öne sürdü. “Onlar için işleri zor,” dedi. “Birçok varlığın hayatta kaldığına inanmıyorum.” şeklinde yorum yaptı.

Ancak, Fransız sitesi Actugaming’in alıntıladığı kaynaklara göre, Vicarious Visions adlı bir Activision iştiraki, bu yılın dördüncü çeyreği için Diablo 2 Resurrected adlı bir remaster üzerinde çalışıyor. Actugaming’in editörü daha önce geçen yıl Blizzcon’da halka açıklanmadan kısa bir süre önce Diablo 4, Shadowlands ve Overwatch 2 duyurularını vermişti, bu nedenle ortalama sızıntıdan biraz daha güvenilir oldukları söylenebilir. Ve Vicarious Visions, Destiny 2’nin PC portunun yanı sıra Crash Bandicoot N.Sane Trilogy remasters üzerinde çalıştı ve bu da inandırıcı bir detay oldu. Yine de Blizzard’dan henüz resmi bir açıklaması yok.

Ayrıca Bakınız:   Overwatch'un Yeni Kahramanı Echo İle İlgili Bir Video Yayınlandı

Warcraft 3 Reforged’in ne kadar kötü eleştiri aldığı göz önüne alındığında – lansman sırasında Metacritic’te en düşük video oyunu kullanıcı puanına sahipti, ancak şimdi sadece ikinci en düşük seviyedeler – oyuncuların gerçekten Diablo 2 Remastered isteyip istemediği de muamma.

Tarık B.
Yazar Hakkında

Mobil Oyun Haber -oyunda.org- kurucusu olarak en çok oyun oynamayı, hızlı hayatın gereği bunu mecburen telefondan yapmayı seven biriyim. Ayrıca teknoloji ve mobil oyunlar hakkında içerik üretmeyi de seviyorum. Bir Youtube kanalım var ve burada da mobil oyunlarla ilgili içerikler yayınlanıyor.
İlgili
RehberRol Oyunu

Skyrim'in Mutlaka Tamamlamanız Gereken 10 "Gizli" Görevi

Rol Oyunu

GTA 5 130 Milyon Satışa Ulaştı

Rol Oyunu

Mafia: Definitive Edition Hikayeyi Haritayı ve Daha Fazlasını Genişletecek

RehberRol Oyunu

GTA 5'te Duke O'Death Imponte Zırhlı Arabası Nasıl Alınır?

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Onumaya Değer
The Total War: Warhammer 2’nin Fragmanı Etkileyici Görünüyor