AksiyonRol Oyunu

Söylentiye Göre Diablo 2 Remaster Bu Sene Çıkacak

StarCraft: Remastered duyurulduğunda, Blizzard hayranları Diablo 2’nin yeniden düzenlenmiş bir versiyonunu istemeye başladılar. O zaman, orijinal oyunun proje ve tasarım lideri David Brevik, Blizzard’ın yapmasının zor olabileceğini öne sürdü. “Onlar için işleri zor,” dedi. “Birçok varlığın hayatta kaldığına inanmıyorum.” şeklinde yorum yaptı.

Ancak, Fransız sitesi Actugaming’in alıntıladığı kaynaklara göre, Vicarious Visions adlı bir Activision iştiraki, bu yılın dördüncü çeyreği için Diablo 2 Resurrected adlı bir remaster üzerinde çalışıyor. Actugaming’in editörü daha önce geçen yıl Blizzcon’da halka açıklanmadan kısa bir süre önce Diablo 4, Shadowlands ve Overwatch 2 duyurularını vermişti, bu nedenle ortalama sızıntıdan biraz daha güvenilir oldukları söylenebilir. Ve Vicarious Visions, Destiny 2’nin PC portunun yanı sıra Crash Bandicoot N.Sane Trilogy remasters üzerinde çalıştı ve bu da inandırıcı bir detay oldu. Yine de Blizzard’dan henüz resmi bir açıklaması yok.

Warcraft 3 Reforged’in ne kadar kötü eleştiri aldığı göz önüne alındığında – lansman sırasında Metacritic’te en düşük video oyunu kullanıcı puanına sahipti, ancak şimdi sadece ikinci en düşük seviyedeler – oyuncuların gerçekten Diablo 2 Remastered isteyip istemediği de muamma.

Yazar Hakkında

oyunda.org kurucusu olarak en çok oyun oynamayı, hızlı hayatın gereği bunu mecburen telefondan yapmayı seven biriyim. Ayrıca teknoloji ve mobil oyunlar hakkında içerik üretmeyi de seviyorum. Bir Youtube kanalım var ve burada da mobil oyunlarla ilgili içerikler yayınlanıyor.
İlgili
Hack & Slash

Diablo 2 Oyuncusu, Oyunu 4K 60 FPS Oynamayı Başardı

Hack & Slash

Diablo 4, Hikaye Anlatımı, Çok Oyunculu ve Açık Dünya

Haber

Blizcom 2020 İptal Edildi

AksiyonMobil Oyun

Diablo: Immortal'la ilgili Olumsuz Yorumlara Blizzard Cevap Verdi

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Onumaya Değer
The Total War: Warhammer 2’nin Fragmanı Etkileyici Görünüyor