Hayatta KalmaRehberStranded Deep

Stranded Deep – Yakıt Bulma Ve Saklama

Stranded Deep’te birincil ulaşım yöntemleri sal ve jiroskopların kullanılmasıdır. Bununla birlikte, bu araçlar, bulması zahmetli bir kaynak olan yakıt gerektirir. Bununla birlikte, oyuncu bir Stranded Deep Yakıt Tankı kullanarak değerli olan bu yakıtı elde edebilir. Bu rehberde, Yakıt Tankından nasıl yakıt alınacağını açıklayacağız.

Yakıt Nasıl Elde Edilir?

Yakıt Kazanı Stranded Deep’te yapmak için, aşağıda listelenen kaynaklara ihtiyacınız olacaktır.

  • 1 Jerry Can
  • 2 ip
  • 4 Çubuk
  • 2 Tahta
  • 2 Kil
  • 1 Ateş Çukuru

Jerry Can, gemi enkazlarında veya uçak kazalarında konsol dolaplarının içinde bulunur. Toplamanız gereken bir sonraki kaynak, avize bitkilerinden veya palmiye fidanlarından elde edilen dört lifli yapraktan hazırlanabilen çubuklardır. Coconut Flasks ve tonlarca başka işlenebilir ürün için de iplere ihtiyaç vardır.

Listedeki bir sonraki kaynak ise, adada dağılmış olarak ya da ağaçları keserek bulunabilir. Benzer şekilde, tahtalar adanın etrafında da bulunabilir veya tahta istasyonu aracılığıyla kütüklerden üretilebilir.

Listede ihtiyacınız olacak son iki madde iki kil ve bir ateş çukuru. Suyun altındaki madencilik kayalarından kil elde edebilirsiniz (Köpekbalıkları ve diğer yırtıcılara dikkat edin!). Son öğe, birkaç kayadan hazırlanmış ve aynı zamanda kamp ateşine eklenen bir Ateş Çukuru. Ayrıca buradaki araç gereçleri yapmak ya da bulmak için diğer rehberlerimize yazının sonundan ulaşabilirsiniz. Zaman içinde daha çok rehber yayınlanacaktır. Takipte kalın.

Aşağıda Yakıt Tankı için yakıt alma talimatlarını ekledik.

Yakıt tankından Yakıt Nasıl Alınır?

Stranded Deep’te Yakıt tankı kullanarak yakıt üretmek için, ana bileşen olduklarıdan çok sayıda patates toplamanız gerekecektir. Oyuncular, çeşitli adalarda yetişen patatesleri bulabilecekler veya bir tarım arazisine ekilen patates bitkilerinden yetiştirebilecekler. Yakıt üretimi gereği olabildiğince çok patates yetiştirmek için birkaç tarım arazisi yerleştirmenizi öneririz.

Patatesleri aldıktan sonra, onları tanka koymanız ve Fuel Still’de üretime başlamak için bir kamp ateşi yakmanız gerekecektir. Ayrıca, bir grup patatesi araç yakıtına dönüştürmek için yaklaşık bir kamp ateşi yakıtı maliyetine de mal olacak.

Stranded Deep’teki tüm seyahat ihtiyaçlarınız için yakıt üretimine başlamak adına ihtiyacınız olan her şey buydu. Belki sonunda adadan kaçabilirsiniz!

Yazar Hakkında

Mobil Oyun Haber sitemiz oyunda.org için mobil oyunlar ve PC oyunları için içerik üretiyorum. Videolara destek oluyorum. İlgi alanım bulmaca oyunları olmasına rağmen diğerlerine de ilgim oldukça yüksek.
İlgili
OverwatchRehber

Overwatch 2 - Hesap Birleştirme (Overwatch'tan Oyunu Aktarma)

Mount & BladeRehberRol Oyunu

Mount & Blade 2 Bannerlord Atölyeler

Nişancı OyunuOverwatchRehber

Overwatch 2 Oyun Modları

Clash RoyaleRehber

En İyi Golem Destesi - Clash Royale

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Onumaya Değer
Mount And Blade 2: Bannerlord – Modül Mismatch Sorunu Nasıl Çözülür?