Gamer Tişört kategorimizden kişiye özel baskılı gamer tişörtlere göz atabilirsiniz, İyzico ve Dolap güvencesiyle kredi kartı ve dilerseniz taksitle alışveriş yapabilirsiniz.

AksiyonKonsol

Iron Man VR Ne Zaman Yayınlanacak?

#Sony ‘nin yaptığı açıklamada, #Marvel ‘in #IronManVR oyunu 3 Temmuz 2020’de çıkıyor.

Camouflaj’ın VR oyunu birkaç kez ertelendi, en son Sony tarafından aynı nefesle koronavirüs salgını nedeniyle ertelenmişti.

Iron Man VR, oyuncuları playboy milyarderi Tony Stark olarak, havada dolaşmayı ve karşısına çıkan her şeyi yok etmeyi içeren bir sanal gerçeklik macera oyunu olarak karşımıza çıkıyor. İkonik müttefikler ve süpervizörler vaat ediliyor, ancak hikayenin özü Stark’ın hacker ve anti-kurumsal aktivist Ghost ile fikir ve gerçek bir savaşa girdiğini görüyoruz.

Playstation tarafından yapılan resmi açıklamaya hemen alt kısımdan ulaşabilirsiniz.

Iron Man VR Hakkında Daha Fazla Bilgi

Marvel’s Iron Man VR, Amerikalı oyun geliştirici stüdyo Camouflaj tarafından geliştirilen ve Sony Interactive Entertainment tarafından PlayStation 4 PlayStation VR kulaklık için yayınlanan yeni bir nişancı video oyunudur. Oyunun temeli Marvel Comics süper kahraman Iron Man’a dayanıyor. Marvel Iron Man VR Game tek kişilik yani “single player” bir oyundur. Sanal gerçeklik üzerine kurulmuş temelde macera kategorisinde yer alan bir rol oyunudur. Iron Man Game yapısı gereği oldukça aksiyon içerecek gibi görünüyor. Marvel Iron Man VR Game Unity oyun motoruyla geliştiriliyor. Iron Man VR oyunu hakkında detaylı bilgiler geldikçe sizinle paylaşacağız.

Yazar Hakkında

Mobil Oyun Haber sitesi oyunda.org ailesinin bir üyesi olarak mobil oyunlar ve genel olarak oyunlarla ilgili içerik paylaşımı yapıyorum. Oyun oynamayı oldukça seviyorum. Rol oyunları ilgi alanım.
İlgili
Starfield

Starfield erken erişim ve lansman, Bilmeniz Gerekenler

Rol Oyunu

Baldur's Gate 3'te Eşyaları Vurgulama

RehberRol Oyunu

Red Dead Redemption 1'i ne kadar sürede bitirebilirsin?

Elden RingRehber

Elden Ring Cookbooks Nasıl Kullanılır?

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Onumaya Değer
Fallout 76 – Secret Service Armor Nasıl Elde Edilir?