Uzay Temalı Oyunlar

Star Citizen Mayıs Sonuna Kadar Ücretsiz Oldu

#StarCitizen 1 Haziran 2020’ye kadar ücretsiz oldu. Oyunu denemek ve beğenirseniz satın almak için harika bir fırsat denilebilir. Mutlaka değerlendirin.

Resmi web sitesindeki bir güncellemede, geliştirici Cloud Imperium Games, ücretsiz oyun haftasının en son etkinliği olan Invictus Lansman Haftası’nı kutladığını doğruladı. Sadece evreni ücretsiz olarak keşfetmekle kalmayacak, aynı zamanda çok sayıda aracı da test edebileceksiniz, böylece gerçek bir uçuşa geçmeden önce deneme şansınız olacak.

“Invictus Lansman Haftasını kutlamak için, destansı ücretsiz denemelere ev sahipliği yapıyoruz! Tek yapmanız gereken bir hesaba kaydolmak, oyunu indirmek ve etkinlik süresince ücretsiz oynamaya hazırsınız. Ekrandaki çoğu gemi ücretsiz olarak test amaçlı uçurulabilir, bu nedenle oldukça fazla zamana ihtiyacınız olacak” şeklinde geliştirici tarafından açıklama yapıldı.

İlgili haberlerde, Cloud Imperium kısa süre önce hayatta kalma mekaniğinin Star Citizen’de nasıl uygulanacağını özetledi. Bilim kurgu oyunu için şimdiki ve geleceği planlayan detaylar içeren bir sahne günlüğü olan Inside Star Citizen’in en son bölümünde oldukça merak uyandıran içerikler gördük. Geliştiriciler bizi sisteminizi düzenlemenizi gerektiren bir hayatta kalma içeriği olan Actor Status’a götürüyor. Bu da bildiğimiz hayatta kalma oyunlarına benziyor; yiyerek, içerek ve sıcaklığınızı kontrol ederek. Oyuncular hem hipo hem de hipertermiden etkilenebilir ve açlık tokluk hissedip duruma göre hasta olabilir.

Star Citizen geliştiricisi Cloud Imperium Games geçtiğimiz günlerde Crytek ile, CryEngine’ın kötüye kullanıldığı iddiasıyla ilgili davalık oldu. Crytek’in ilk Aralık ayında ortaya çıkan davası, Cloud Imperium ile olan lisansının sadece Star Citizen geliştirilmesi için CryEngine’i kullanma hakkı verdiğini savundu. Anlaşma yapıldığından beri, Star Citizen’in gelişimi iki ayrı projeye ayrıldı – Star Citizen ve bağımsız tek oyunculu hikaye başlığı Squadron 42. CryTek Squadron 42’nin geliştirilmesi için lisans anlaşmasının içeriğin genişletilmesini ya da farklı bir lisans alınmasını istiyor. Muhtemelen de davayı kazanacak.

Yazar Hakkında

oyunda.org kurucusu olarak en çok oyun oynamayı, hızlı hayatın gereği bunu mecburen telefondan yapmayı seven biriyim. Ayrıca teknoloji ve mobil oyunlar hakkında içerik üretmeyi de seviyorum. Bir Youtube kanalım var ve burada da mobil oyunlarla ilgili içerikler yayınlanıyor.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Onumaya Değer
Shadow Arena, Steam Erken Erişime Giriyor