Mobil Oyun

Yeni Final Fantasy XI Mobile Ekran Görüntüleri Karşınızda

Daha önce uzun zamandır beklenen #FinalFantasyXIMobile gibi görünmeyen ekran görüntüleri son 24 saatte yep yeni haliyle karşımıza çıktı. Görüntüler ilk olarak fan sitesi FFXI Mobile ES (VG247 ve Gamer Escape aracılığıyla bulundu) tarafından keşfedildi ve bize oyunun dünya haritasına ve etkileyici ortamlarına bir göz attırdı.

Bu konuda en son hareket Mayıs 2018’de, MMO için yeni ekran görüntüleri içeren bir iş listesinin geliştirici Nexon’un resmi sitesinde görüldüğü Mayıs 2018’de oldu. Bundan önce, 2016 yılının Nisan ayında Nexon, Final Fantasy XI Mobile’ın Unreal Engine 4’ü kullanarak sıfırdan mobil cihazlar için baştan sona yeniden geliştirileceğini doğrulamıştı.

Yeni görüntüler bir portföy sitesinde bulunduğunu da belirtmek gerekir. Orijinal sayfa artık yok, ancak birkaç ekran görüntüsü makul bir kalitede arşivden kurtarıldı. Alt kısımlarda görebilirsiniz.

FFXI Mobile söz konusu olduğunda her şey havaya havada kalıyor, ancak bildiğimiz şey, mobil cihazlardaki MMO türünün artık her zamankinden daha yoğun olduğu ve hatta bir AAA Final Fantasy oyunu bile Dragon Raja ve Black Desert Mobile gibi benzerlerinden sert bir rekabetle karşı karşıya kalacak gibi görünüyor.

Final Fantasy XI Mobile ile ilgili şu sıralar resmi bir açıklama yok. Yakında yeni bilgiler elde etmeyi umuyoruz.

Yazar Hakkında

oyunda.org kurucusu olarak en çok oyun oynamayı, hızlı hayatın gereği bunu mecburen telefondan yapmayı seven biriyim. Ayrıca teknoloji ve mobil oyunlar hakkında içerik üretmeyi de seviyorum. Bir Youtube kanalım var ve burada da mobil oyunlarla ilgili içerikler yayınlanıyor.
İlgili
AksiyonMobil Oyun

Assassin's Creed Jade oynanışı internete sızdı

Mobil OyunNişancı OyunuRehber

Rainbow Six Mobile Tier Listesi, En İyi Operatörler

Mobil OyunRehberStrateji

Clash of Clans'da Bir Klana Nasıl Katılırsınız?

Mobil Oyun

Warcraft mobil oyunu, 3 Mayıs'ta oldukça gizemli bir şekilde ortaya çıkacak

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Onumaya Değer
Modern Warfare’de Dragon’s Breath Nasıl Açılır?