Strateji

The Total War: Warhammer 2’nin Fragmanı Etkileyici Görünüyor

#TotalWarWarhammer2 ‘nin son fragmanı belki de bir çoğunuzun favorisi olmaya aday.

#CreativeAssembly, harika fantezi #strateji oyunu için bir süredir harika sinematik motor içi geliştirmeler ortaya koydu, ancak yaklaşan DLC’nin fragmanı The Warden & the Paunch oyunu bir şekilde daha ileriye taşıyor.

Yüzüklerin Efendisi filminden bir savaş hissi veren fragman, dramatik bir şekilde çatışan bir elf ordusuna dayanan Mad Max tarzı goblin arabalarının bir ordusunu gösteriyor. Ve sonra golemler yerden filizleniyor Ardından yanan bir anka kuşu yere düşüyor. İki hizip lideri Tor Yvresse’nin Eltharion’u ve Paunch, yüzleşmeye hazırlanıyor.

Fragmanı açıklayan en iyi cümleler hemen alt kısımda;

” Eltharion, uzun süredir Tor Yvresse’nin lideri Eltharion’u, Greenskin saldırısı belirtileri için her zaman uyanık durdu. Yine de Grom’un başka planları var. cavernous belly bir rövanş için sabırsızlanıyor ve intikam açlığı sadece titanik iştahı kadar büyük. WAAAGH için hazırlanın !!! ”

Warden & The Paunch fragmanı, harika Total Warhammer 2 görsellerinden sadece biri. Peki The Shadow & The Blade’e ne dersiniz?

The Hunter & The Beast fragmanı da ayrıca harrika. Mutlaka izleyin.

Creative Assembly, Total War şirket içi sinema ekibinin bunları nasıl oluşturduğunu açıklayan motor özellikleri için bir SSS’ye sahiptir. The Warden & The Paunch gibi motor içi sinematiklerde, video, film benzeri görüntüler oluşturmak için sinematik kamera teknikleriyle çekilen bir video için temel olarak oyun içi varlıkları ve kodu kullanır.

Creative Assembly, elbette Total Warhammer 2’yi desteklemeye devam edecek, ancak üçüncü bir oyun çalışmalarının olduğu da söyleniyor.

Tarık B.
Yazar Hakkında

oyunda.org kurucusu olarak en çok oyun oynamayı, hızlı hayatın gereği bunu mecburen telefondan yapmayı seven biriyim. Ayrıca teknoloji ve mobil oyunlar hakkında içerik üretmeyi de seviyorum. Bir Youtube kanalım var ve burada da mobil oyunlarla ilgili içerikler yayınlanıyor.
İlgili
RehberTWD Survivors

Hızlı Güç Artırmak İçin İpuçları - The Walking Dead: Survivors

8.4
İncelemeTWD Survivors

The Walking Dead Survivors İnceleme

AksiyonMacera

Suicide Squad: Kill the Justice League İlk Fragman Yayınlandı

RehberStrateji

Total War Saga: Troy Başlangıç Rehberi

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Onumaya Değer
Monster Hunter World – Flying Wyverns Nerede Bulunur?