Battle Royale

Apex Legends’a Eklenmesi Planlanan Titanlar Hakkında İpuçları Geldi

Respawn’dan Vince Zampella, Titanfall 3’ün planda olmadığını söyleyebilirdi, ancak Apex Legends’ta Titanların gelişiyle ilgili herhangi bir şey de belirtmedi.

Titanların izleri neredeyse Apex Legends’ın başlangıcından beri oyun içinde görülebiliyor.

Aslında, Titanfall ile ilgili olsun olmasın Apex Legends’ın mekanizmasındaki ipuçlarının birçoğu bununla ilişkilendirilebilir. Ancak şimdi, Respawn’ın sonunda büyük, mech’leri Apex Legends’a tanıttığını gösteren yeni eklenen eşyalar görüyoruz.

Titanfall’da olduğu gibi çalışmayabilirler. Aslında, Shrugtal’ın veri madencisinin Twitter’da önerdiği gibi, bir LTM’nin parçası Apex Legends’da ortaya çıktı ve hikaye gereği haritaya sahne olarak dağılmış dağıtılacak.

Gerçekten de, Kayıp Hazineler Toplama Etkinlikleri’nde eklenen varlıklardan biri, Apex Legends’ta karşımıza çıkıyor.  Aşağıdan kontrol edebilirsiniz.

Ayrıca Bakınız:   Call of Duty Mobile Bilgisayardan Oynamak

Öte yandan, Apex Legends’da oynanabilir Titanları görmemizi umutlandıran ipuçlarından biri aşağıda gördüğünüz Titan pilleri olabilir.

Ayrıca, Northstar sınıfı bir Titan’ın bir parçasındaki roket bölmelerinden biri de oyunda karşımıza olacak bu yüzden onları Apex Legends’ta en az yarı oynanabilir karakterler olarak görmeyi umuyoruz. Bununla birlikte, burada bahsettiğimiz Sezon 5 olmayabilir, geliştiriciler sezon 6 ile ilgili bazı şeyleri de sızdırmışlardı.

Tarık B.
Yazar Hakkında

Mobil Oyun Haber -oyunda.org- kurucusu olarak en çok oyun oynamayı, hızlı hayatın gereği bunu mecburen telefondan yapmayı seven biriyim. Ayrıca teknoloji ve mobil oyunlar hakkında içerik üretmeyi de seviyorum. Bir Youtube kanalım var ve burada da mobil oyunlarla ilgili içerikler yayınlanıyor.
İlgili
Battle Royale

Pubg Sezon 8'le Birlikte Yenilenmiş Sanhok Haritası Geliyor

Nişancı OyunuWarzone

Call Of Duty Warzone Sürekli Gelişiyor

Battle RoyaleRehber

Fortnite'da Ganimet Kasalarını Açmak İçin Choppa Nasıl Kullanılır?

Battle Royale

PUBG Mobile Hilecilerle Nasıl Mücadele Ediyor?

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Onumaya Değer
Assassin’s Creed Valhalla Creative Director’ü Görevinden İstifa Etti