Battle Royale

Apex Legends’a Eklenmesi Planlanan Titanlar Hakkında İpuçları Geldi

Respawn’dan Vince Zampella, Titanfall 3’ün planda olmadığını söyleyebilirdi, ancak Apex Legends’ta Titanların gelişiyle ilgili herhangi bir şey de belirtmedi.

Titanların izleri neredeyse Apex Legends’ın başlangıcından beri oyun içinde görülebiliyor.

Aslında, Titanfall ile ilgili olsun olmasın Apex Legends’ın mekanizmasındaki ipuçlarının birçoğu bununla ilişkilendirilebilir. Ancak şimdi, Respawn’ın sonunda büyük, mech’leri Apex Legends’a tanıttığını gösteren yeni eklenen eşyalar görüyoruz.

Titanfall’da olduğu gibi çalışmayabilirler. Aslında, Shrugtal’ın veri madencisinin Twitter’da önerdiği gibi, bir LTM’nin parçası Apex Legends’da ortaya çıktı ve hikaye gereği haritaya sahne olarak dağılmış dağıtılacak.

Gerçekten de, Kayıp Hazineler Toplama Etkinlikleri’nde eklenen varlıklardan biri, Apex Legends’ta karşımıza çıkıyor.  Aşağıdan kontrol edebilirsiniz.

Öte yandan, Apex Legends’da oynanabilir Titanları görmemizi umutlandıran ipuçlarından biri aşağıda gördüğünüz Titan pilleri olabilir.

Ayrıca, Northstar sınıfı bir Titan’ın bir parçasındaki roket bölmelerinden biri de oyunda karşımıza olacak bu yüzden onları Apex Legends’ta en az yarı oynanabilir karakterler olarak görmeyi umuyoruz. Bununla birlikte, burada bahsettiğimiz Sezon 5 olmayabilir, geliştiriciler sezon 6 ile ilgili bazı şeyleri de sızdırmışlardı.

Yazar Hakkında

oyunda.org kurucusu olarak en çok oyun oynamayı, hızlı hayatın gereği bunu mecburen telefondan yapmayı seven biriyim. Ayrıca teknoloji ve mobil oyunlar hakkında içerik üretmeyi de seviyorum. Bir Youtube kanalım var ve burada da mobil oyunlarla ilgili içerikler yayınlanıyor.
İlgili
Pubg MobileRehber

Pubg Mobile Gizli Başarım Görevleri Yapma

Cod: MobileRehber

Call of Duty Mobile'da Yapmaktan Kaçınmanız Gereken 3 Hata

RehberWarzone

Warzone'daki En İyi Tabancalar

FortniteRehber

Fortnite'da Gold Lara Croft Nasıl Elde Edilir?

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Onumaya Değer
Assassin’s Creed Creative Director Ashraf Ismail, Ubisoft’tan Kovuldu