Nişancı Oyunu

Call of Duty 2020 Sızıntıları – Yeni Çok Oyunculu Harita

#CallofDuty serisi dedikoducusu, Serinin bir sonraki oyununa gelebilecek olan Kara Savaşı ve 6v6 savaş alanları gibi yeni haritaları sızdırıyor.

Ülke çapında Black Lives Matter protestoları ve gösterileri sonrasında Activision, Call of Duty: Modern Warfare Season 4 ve Call of Duty: Mobile Season 7’yi erteledi, ancak bu arada ırkçı kullanıcı adlarıyla mücadele etme niyetini de açıkladı. , Call of Duty 2020 serisinde bir sonraki adımla ilgili söylentiler internette dolaşıyor.

Bugün, geçmişte doğru bilgilere dikkat çeken tanınmış bir seri sızıntısı olan YouTube’daki TheGamingRevolution tarafından bir videoda birçok söylenti toplandı – ancak videolarının kesinlikle doğru olduğunu varsaymak için hiçbir neden yoktur. R / CoDCompetitive alt dizinine gönderilen sızdırılmış “alfa öncesi” görüntülerine ve telif hakkı hak talebinde bulunulmuş veya kaldırılmış bir dizi diğer Twitter ve Reddit bağlantısına dayanarak, TheGamingRevolution potansiyel bir büyük Kara Savaşı buz haritasının yanı sıra bazı standart 6v6 haritalarını ortaya çıkarıyor.

Bu temel haritaların en göze çarpanı TheGamingRevolution’a göre “Tank” olarak adlandırılabilir ve Reddit’te, abrams tankları için bir üretim alanı gibi görünen şeyin eğer doğruysa yeni Call of Duty oyununun -Cold War- yeni haritası olacağı söyleniyor. 6v6 haritalarından biri “devasa açık alanda” bir tarafa bir koruma kulesi ve diğer tarafta her iki takımın spawn olmasını bağlayan bir nehir bulunan bir depo olabilir; bir diğeri, kara savaşı maçlarına ev sahipliği yapacak kadar büyük olabilecek bir Rus şehri olabilir.

TheGamingRevolution’a göre, Call of Duty 2020’ye gelen bir dizi yeniden düzenlenmiş harita da olabilir: Nuketown, Jungle, Summit ve Firing Range. Sadece haritaların ötesinde, oyunun sözde sızdırılmış alfa öncesi yapısı da silahları, öldürücü patlamaları ve avantajları detaylandırıyor.

Daha önce de belirtildiği gibi, bu söylentiler, Activision resmi bir açıklama yapana kadar, özellikle görüntülerin bir kısmının bir iPhone kamerasıyla aniden kaydedildiği ve tamamen net olmadığı göz önüne alındığında, söylentiden öteye geçemediğini unutmayın. Ancak, yüklenen kliplerin çoğunun telif hakkı iddialarıyla kaldırıldığı düşünüldüğünde, bu, sızıntılarda bazı doğru olduklarına işaret edebilir.

Şimdilik, hayranlar Call of Duty 2020 ile ilgili resmi duyurular almak için beklemek zorunda kalacaklar. Neyse ki, Modern Warfare ve Warzone bu arada güncellemeler almaya devam edecek.

Call of Duty 2020 geliştiriliyor.

Yazar Hakkında

Oyun Haber ve rehber sitesi oyunda.org ailesinin bir üyesi olarak oyunlarla ilgili içerik paylaşımı yapıyorum. Oyun oynamayı oldukça seviyorum. Rol oyunları ilgi alanım.
İlgili
Destiny 2Nişancı OyunuRehber

Research and Development 3, Destiny 2, NES003 Görevi Nasıl Yapılır?

Nişancı OyunuValorant

Valorant Konsol Sürümü, PC Oyuncularına Nispet Yapıyor

HaberNişancı Oyunu

XDefiant'ın Yeni Güncellemesi Silah Seviyesi Konusunda Sizi Memnun Edecek

AksiyonHaberNişancı Oyunu

Microsoft ve Bethesda, Redfall Oyuncularına Para İadesi Yapacak

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Onumaya Değer
AMD, XBox SX ve PS5 GPU’larını PC İçin Çıkaracak