KonsolRol Oyunu

The Last of Us 2 Ön Siparişleri Alev Aldı, Special Edition Brezilya’da Tükendi

#TheLastofUs2 , son zamanlarda iyi bir durumda değildi, ancak satışları hız kazanmaya devam ederse, #NaughtyDog ‘un oyunu kolayca Sony’nin en başarılı oyunu haline gelebilir.

IGN Brasil’in bildirdiği gibi The Last of Us 2, ülkede ön sipariş sayısında Kratos ve God of War’u geride bırakarak harika bir başlangıç ​​yaptı. Yayın, bunun ülkede en iyi ön siparişle birlikte Sony’yi özel kıldığını iddia ediyor. Görünüşe göre, The Last of Us Part 2’nin özel versiyonu nadir bulunan bir şey haline geldi. Neyse ki, standart olanlar hala mevcut ve PlayStation’ın mağazası aracılığıyla tamamen dijital indirme şeklinde de elde edilebiliyor.

Yaşanan sızıntılar nedeniyle sıkıntılı günler geçirse de The Last of Us 2, ön sipariş konusunda oldukça başarılı bir grafik çiziyor. Belki de bu ilgiyi tetikleyen şey bu sızıntılardı. Teselli olacaksa söyleyelim, sızıntılara maruz kaldıysanız ve oyun hakkında artık çok şey bildiğinizi sanıyorsanız yanılıyorsunuz. Çünkü oyunun büyük bir kısmı hala bilinmez durumda.

Naughty Dog’un ustaca işçiliğini gerçekten deneyimlemek için – sadece hikayeyi okumak veya bir aksiyon sahnesinde koşmak yeterli değildir – oyunu tam şekilde özümsemek için ikisinin bir arada yapılması gerekir.

The Last of Us 2, elbette PlayStation’a özel ve 19 Haziran 2020’de çıkıyor. Ayrıca Ghost of Tsushima’yla birlikte PS4’ün son en ilgi çeken oyunları olacak gibi görünüyor.

IGN Brasil’in ilgili yazısını burada bulabilirsiniz.

Yazar Hakkında

Oyun Haber ve rehber sitesi oyunda.org ailesinin bir üyesi olarak oyunlarla ilgili içerik paylaşımı yapıyorum. Oyun oynamayı oldukça seviyorum. Rol oyunları ilgi alanım.
İlgili
Game PassKonsolXbox

Xbox Game Pass Abonelik Çeşitleri ve Özellikleri

HaberKonsolSwitch

Nintendo, Switch 2'nin bileşen sıkıntısı çekmeyeceğini söylüyor

Elden RingRol Oyunu

Elden Ring'e Gelen Güncelleme Parfüm Şişelerini, Bloodfiend Kolunu Ve Bir Çok Özelliği Nerfledi

AksiyonMaceraRol Oyunu

Dragon Age: The Veilguard'a İlginç ve Detaylı Zorluk Seçenekleri Eklendi

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Onumaya Değer
Bloodborne Remaster PS5 ve PC İçin Çıkabilir