KonsolRol Oyunu

Bloodborne Remaster PS5 ve PC İçin Çıkabilir

Söylentinin kaynağı henüz bir isim vermedi, bu yüzden çok heyecanlanmamak en iyisidir. #bloodborne #remaster yakında çıkabilir.

Son zamanlarda söylentiler PS5 ve PC’ye gelen bir Bloodborne remaster’a işaret ediyor, ancak şüpheci olmanın bir nedeni var. @Nibellion ve @ Wario64 adlı iki tanınmış video oyunu Twitter takipçileri yakın zamanda bu olasılıktan bahsetti. Her ikisi de son zamanlarda, Bloodborne remaster hakkında erken bilgi sahibi olduğunu iddia eden nispeten bilinmeyen bir YouTuber olan PC Gaming Inquisition’ın bir videosuna atıfta bulundu. Yukarıdaki Twitter hesapları hem Nibel hem de Wario64 saygındır, bu nedenle onayların söylentilerine güvenilir.

Ayrıca, söylentiler, Twitter’da güvenilir bir kaynağın 100 $ yardım kuruluşu bağışına karşılık olarak remaster’ı doğruladığını yazmış olan popüler Twitch yayıncısı ve Twitter kullanıcısı CaseyExplosion tarafından destekleniyor. CaseyExplosion tarafından paylaşılan detaylar PCGI’nin YouTube’da söylediği her şeyle aynı fikirde.

Söylentiler oldukça basit bir Bloodborne remaster’ın daha hızlı yükleme süreleri, iyileştirilmiş dokular ve karakter modelleri ve yaşam kalitesi güncellemeleri ile PS5 ve PC’ye doğru yol aldığını iddia ediyor. Dark Souls remaster’ın arkasındaki Bluepoint ve QLOC’un, günümüzün ertelenmiş PS5 Future of Gaming etkinliği sırasında ortaya çıkarılacak olan Bloodborne remaster’ı geliştirdikleri bildiriliyor. Son olarak, PCGI, kaynaklarının aynı zamanda bir PS5 münhasır olarak açılacak olan Demon’s Souls’un uygun bir versiyonunu doğruladığını söyledi.

CaseyExplosion, bir çıkış tarihinin mevcut olduğunu doğruladı, ancak bir açıklama yapmaktan vazgeçti. Öte yandan PCGI, yalnızca Bloodborne remaster’ın “yakında” geleceğini söyledi. PlayStation kısa süre önce büyük PS5 etkinlikleri için yeni bir tarihin yakında açıklanacağını doğruladı, bu nedenle Bloodborne’un PC ve PS5’e geldiğine dair resmi bir duyuru duymamız uzun sürmeyebilir.

Kaan Alp B.
Yazar Hakkında

Mobil Oyun Haber sitesi oyunda.org ailesinin bir üyesi olarak mobil oyunlar ve genel olarak oyunlarla ilgili içerik paylaşımı yapıyorum. Oyun oynamayı oldukça seviyorum. Rol oyunları ilgi alanım.
İlgili
Konsol

Playstation 5, İlk Etapta PS4 Oyunlarıyla %99 Uyumlu Olacak

AksiyonRol Oyunu

Watch Dogs Legion PC Sistem Gereksinimleri

AksiyonRehberRol Oyunu

Mortal SHell Rehber - Bronze Bell Nasıl Bulunur?

AksiyonMacera

Crysis Remastered Epic Games'e Özel Olarak Yayınlanacak

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Onumaya Değer
World of Warcraft Ardenweald’dan Bazı Görseller Ortaya Çıkardı