Warzone

Call Of Duty: Warzone 200 Kişilik Modu Ekliyor

Söylentilerin doğru olduğu anlaşılıyor: Call of Duty: Warzone 200 kişilik bir mod sunuyor. Bazı oynaması ücretsiz Warzone oyuncuları kısa bir süre önce battle royale oyunu için resmen açıklanmayan üç moda referans gösteren bir görüntü keşfetti.

Üç mod BR 200, Plunder 200 ve BR Juggernaut’u içerir. Juggernaut modu, Sezon 4 yol haritasında gösterilmişti, ancak 200 oyunculu modlar asla doğrulanmadı. Ancak Infinity Ward röportajda sonunda 200 kişilik bir modun geleceğini söyledi.

Şu anda, Warzone maç başına maksimum 150 oyuncu ile sınırlıdır. Söylenti 200 oyuncu modlarının oyunu, normal Warzone modunun 200 oyuncu varyantını ve en çok para toplamaya çalıştığınız Plunder modunun 200 oyuncu versiyonunu içereceklerini gösteriyor.

 

Warzone, piyasaya sürüldüğünden beri sürekli olarak gelişti, bu nedenle bu söylentiler gibi yeni modlar sürpriz olmayacak. En son yeni mod, Versansk haritasının bir bölümü boyunca bir takım ölüm maçında her biri 50 oyuncudan oluşan iki takımı birleştiren Warzone Rumble. Takım ölüm maçında çılgınca, büyük ölçekli bir bükülme ve keskin nişancı becerilerinizi dağılan oyuncular ve oyuncuların kullanabileceği çok uzun bakış açıları ile eğitmenin harika bir yolu olarak karşımıza çıktı.

Warzone ve Modern Warfare kısa bir süre önce yeni bir Operatör, Captain Price ve oyun yoluyla kazanabileceğiniz veya doğrudan satın alabileceğiniz birçok ekstra içeren yepyeni bir Battle Pass’i tanıtan Sezon 4’ü başlattı. 

Yazar Hakkında

oyunda.org kurucusu olarak en çok oyun oynamayı, hızlı hayatın gereği bunu mecburen telefondan yapmayı seven biriyim. Ayrıca teknoloji ve mobil oyunlar hakkında içerik üretmeyi de seviyorum. Bir Youtube kanalım var ve burada da mobil oyunlarla ilgili içerikler yayınlanıyor.
İlgili
Pubg MobileRehber

Pubg Mobile Kontrol Ayar Kodları Nereye Yazılır?

Warzone

Call of Duty Warzone'un Yeni Haritası

Fortnite

Fortnite'ın Sızan Haritaları ve Mekanları

FortniteRehber

Superman, Batman ve Beast Boy İle Oynama - Fortnite Rehberleri

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Onumaya Değer
Destiny 2 Sprint Cancel Bug