Warzone

Call Of Duty: Warzone 200 Kişilik Modu Ekliyor

Söylentilerin doğru olduğu anlaşılıyor: Call of Duty: Warzone 200 kişilik bir mod sunuyor. Bazı oynaması ücretsiz Warzone oyuncuları kısa bir süre önce battle royale oyunu için resmen açıklanmayan üç moda referans gösteren bir görüntü keşfetti.

Üç mod BR 200, Plunder 200 ve BR Juggernaut’u içerir. Juggernaut modu, Sezon 4 yol haritasında gösterilmişti, ancak 200 oyunculu modlar asla doğrulanmadı. Ancak Infinity Ward röportajda sonunda 200 kişilik bir modun geleceğini söyledi.

Şu anda, Warzone maç başına maksimum 150 oyuncu ile sınırlıdır. Söylenti 200 oyuncu modlarının oyunu, normal Warzone modunun 200 oyuncu varyantını ve en çok para toplamaya çalıştığınız Plunder modunun 200 oyuncu versiyonunu içereceklerini gösteriyor.

 

Warzone, piyasaya sürüldüğünden beri sürekli olarak gelişti, bu nedenle bu söylentiler gibi yeni modlar sürpriz olmayacak. En son yeni mod, Versansk haritasının bir bölümü boyunca bir takım ölüm maçında her biri 50 oyuncudan oluşan iki takımı birleştiren Warzone Rumble. Takım ölüm maçında çılgınca, büyük ölçekli bir bükülme ve keskin nişancı becerilerinizi dağılan oyuncular ve oyuncuların kullanabileceği çok uzun bakış açıları ile eğitmenin harika bir yolu olarak karşımıza çıktı.

Warzone ve Modern Warfare kısa bir süre önce yeni bir Operatör, Captain Price ve oyun yoluyla kazanabileceğiniz veya doğrudan satın alabileceğiniz birçok ekstra içeren yepyeni bir Battle Pass’i tanıtan Sezon 4’ü başlattı. 

Yazar Hakkında

oyunda.org kurucusuyum. Oyun oynamayı seviyorum. Özellikle sevdiğimden değil, kafamı boşaltmak için oyun oynuyorum. Fantastik ve bilim kurgu hayranıyım. Bu türde film ve dizileri izlemeyi seviyorum.
İlgili
Call of DutyNişancı OyunuWarzone

Call of Duty: Warzone'da Daha Büyük Maçlara Hazırlanın

Warzone

Warzone 2 Sezon 2 Güncellemesinde Loot Sisteminde Önemli Değişiklikler Olacak

Battle RoyaleNişancı OyunuWarzone

Warzone 2'de Nuke Skin Nasıl Alınır?

RehberWarzone

Warzone 2.0 Silahları Düzenleme Geliştirme

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Onumaya Değer
Destiny 2 Sprint Cancel Bug