AksiyonRol Oyunu

Spider-Man: Miles Morales Bu Sene PS5 İçin Çıkıyor

Spider-Man: Miles Morales 2018’in PS4’e özel Spider-Man’ın devamı olan, PS5’e resmi olarak çıkacak, Sony PlayStation 5 oyun etkinliğinde duyurdu. Bir teaser fragmanı yaklaşan devam oyununa ilk bakışı gösterdi.

Miles Morales geliştirici Insomniac Games’in Spider-Man oyununda oynanabilir bir karakter olarak ortaya çıktı, ancak karakterin en iyi olduğu zaman – Marvel’in Ultimate evren çizgi romanlarında ve animasyonlu Spider-Man’ın kostümlerini giymesiyle tanınıyor.

Sony’nin duyurusu Spider-Man: Miles Morales’in oyununu çok fazla göstermese de, teaser fragmanı, Miles’ın elektrikli zehir patlamaları ve gizli kamufle gibi yeni yeteneklerin yanı sıra hava ve gün ışığını değiştirmek gibi yeni özellikler gösteriyor. Bunlar Orijinal oyunda görünmeyen yetenekler ve değişikliklerdir.

PS4’teki orijinal Spider-Man, PlayStation 5’teki yeni, daha hızlı SSD ile mümkün olan yükleme sürelerinde ve seviye tasarımındaki gelişmeleri göstermek için Sony tarafından tekrarlanan demolarda kullanıldı. Bu tür hızları göz önünde bulundurarak sıfırdan tasarlanmış bir oyun, bize daha iyi bir oyun deneyimi sunacaktır.

Örümcek Adam: Miles Morales, PlayStation 5 için bu sene sonu yayınlanacak.

Yazar Hakkında

oyunda.org kurucusu olarak en çok oyun oynamayı, hızlı hayatın gereği bunu mecburen telefondan yapmayı seven biriyim. Ayrıca teknoloji ve mobil oyunlar hakkında içerik üretmeyi de seviyorum. Bir Youtube kanalım var ve burada da mobil oyunlarla ilgili içerikler yayınlanıyor.
İlgili
Aksiyon

Guardians of the Galaxy PC sistem özellikleri ve indirme boyutu açıklandı

Rol Oyunu

Dragon Age 4 Sadece Yeni Nesil Konsollara Gelecek

HaberYarış Oyunları

Gran Turismo 7 PS5 Versiyonunda Garip Bir Işın İzleme Kısıtlaması Var

Assassin's Creed: OdysseyRehber

Assassin's Creed: Odyssey - Hafif ve Ağır Saldırı Rehberi

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Onumaya Değer
Call of Duty: Warzone – Minigun Kilidini Açma