Warzone

Call Of Duty: Warzone Arayüz Güncellemesi Oyun Deneyimini Arttırıyor

Call of Duty’nin battle royale yan oyunu Warzone, oyuncularını meşgul etmek için her zaman yeni ve ilginç oyun modları ekliyor, ancak çeşitliliğin yanında modların anlaşılırlığı oyuncuları memnun etmiyor. Infinity Ward geliştiricisi Joe Cecot, bir fanın, dörtlü savaş royale modunun tarafından alındığı gibi play list menüsüne aktarıldığı yönündeki şikayetine yanıt olarak, bir sonraki büyük güncellemede bu sorunu çözecek bir kullanıcı arayüzü güncellemesinin geldiğini tweetledi. 

Oyun modları genellikle geçici olaylar için hareket ettirildiğinde, menü dağınıktır ve gezinmesi zordur. Cecot tarafından başlatılacak olan güncelleme, görünürlük ve farklı modlar için daha fazla yer açmaya odaklanacak.

Oyuncular ayrıca Rumble gibi yeni oyun modlarına yer açmak için geçici olarak rotasyondan çıkarılan Plunder hakkında soruları vardı, ancak Cecot kısa bir süre sonra geri döneceğine söz verdi – Plunder’un “en sevdiği modlardan biri” olduğunu da sözlerine ekledi.

Warzone, Sezon 4 için yeni ve büyük bir güncelleme aldı, bu nedenle bu kullanıcı arayüzü geliştirmesiyle bir sonraki büyük güncellemenin ne zaman düşeceği belli değil.

Yazar Hakkında

oyunda.org kurucusu olarak en çok oyun oynamayı, hızlı hayatın gereği bunu mecburen telefondan yapmayı seven biriyim. Ayrıca teknoloji ve mobil oyunlar hakkında içerik üretmeyi de seviyorum. Bir Youtube kanalım var ve burada da mobil oyunlarla ilgili içerikler yayınlanıyor.
İlgili
Pubg MobileRehber

Pubg Mobile Kontrol Ayar Kodları Nereye Yazılır?

Warzone

Call of Duty Warzone'un Yeni Haritası

Fortnite

Fortnite'ın Sızan Haritaları ve Mekanları

FortniteRehber

Superman, Batman ve Beast Boy İle Oynama - Fortnite Rehberleri

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Onumaya Değer
GTA 5’i İlk Defa Oynayacaklar İçin Başlangıç Rehberi