Minecraft DungeonsRehberRol Oyunu

Minecraft Dungeons: Başlangıç Rehberi

#MinecraftDungeons için bir sürü rehber yayınladığımızı biliyoruz ama bunlar oyun içinde neyi nasıl yapabileceğinizi ya da bir eşyayı nasıl bulabileceğinizi gösteriyordu. Peki oyuna hiç başlamayanlar; onları da düşündük ve bu Minecraft Dungeons başlangıç rehberi üzerinde çalışmaya başladık. Bir çok oyuncu ve kaynaktan derlediğimiz bilgilerle sizler içinde Minecraft Dungeons’a başladığınızda yapabilecekleriniz ya da yapmanız gerekenlerle ilgili bir çok bilgi derledik.

Haritayı iyice keşfedin

Minecraft Dungeons ‘da bulunan her haritada belirli sayıda sandık ve sır bulabilirsiniz. Haritayı açarak sayılarını kontrol edebilirsiniz. Her sır, oyun sırasında kullanabileceğiniz yeni bir eşya düşürme şansı sağlar.

Tüm sandıkları topla ve yağmala

Haritada her türlü sandığı bulacaksınız. Bazıları sağlığınızı geri kazandıracak hammaddeler içerirken, diğerleri yeni öğeler veya kristaller içerebilir. Zengin olmak için tüm sandıkları yağmalayın. Bu da sağlığınızı sürekli olarak yenileyecektir.

Öğe istatistiklerine dikkat edin

Minecraft Zindanlarında bulunan eşyalara çok fazla şey eklemeyin – oyun sırasında çok değişecekler. Bir haritada gerçek zamanlı olarak değiştirebileceğiniz 5 ilginç silah bulabilirsiniz.

Bu şekilde karakterinizi sürekli geliştirebilirsiniz. Her seviye artışı için elde edebileceğiniz yükseltmeleri unutmayın.

Zorluk seviyesini artırın

Minecraft Dungeons, daha önce tamamlanmış konumlara dönebileceğiniz şekilde tasarlanmıştır. Bundan korkmayın. İlginç bir harita seçin, daha yüksek bir zorluk seviyesi belirleyin ve yeteneklerinizi test edin.

Bu şekilde, oyunun sonraki aşamalarında sizin için yararlı olacak daha yeni ve daha güçlü eşyalar elde edebilirsiniz.

Artefaktları sürekli kullanın

Sol alt köşede üç eser için yuvalar bulacaksınız. Bunlar oyun sırasında alacağınız özel aktif öğelerdir. Onları sürekli kullanın – bu şekilde rakipleriniz tarafından kolayca yok edilemezsiniz.

Yuvarlanma yeteneğini olabildiğince sık kullanın. Roll oyundaki en ilginç becerilerden biridir . Rulo, oyundaki en ilginç becerilerden biridir. Rakip saldırılardan kurtulmanızı ve ulaşılması zor yerlere ulaşmanızı sağlar.

Tüccarlardan mutlaka faydalanın

Kampta, esnaftan bir şeyler satın alabilirsiniz. Bu öğeler rastgele, böylece güçlü bir öğe veya sadece basit eşyalar alabilirsiniz. Yine de, yeni silahları ve eserleri test etmek için paranızı onlara harcamaya değer.

[ctu_ultimate_oxi id=”23″]
Yazar Hakkında

Mobil Oyun Haber oyunda.org ailesinin strateji sever mobil oyuncusu. Tek sıkıntım telefon şarjları. O sorunu bilim çözdüğü zaman daha da rahat edeceğiz. Teknolojiye de ilgi duyuyorum. Oyunlarla ilgili içerik üretiyorum.
İlgili
AksiyonRehberStar Wars Serisi

Doma's Mysterious Keycode Star Wars Jedi Survivor'da Ne İşe Yarar?

Hayatta KalmaRehberStranded Deep

Stranded Deep: Yemek Pişirme Rehberi

Hayatta KalmaRehberStranded Deep

Stranded Deep: Gyrocopter Nasıl Yapılır, Parçaları Nereden Bulunur?

Hayatta KalmaRehberStranded Deep

Stranded Deep: Kule Nasıl İnşa Edilir?

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Onumaya Değer
Minecraft’ta Ekran Görüntüsü Nasıl Alınır?