Nişancı OyunuWarzone

Call Of Duty: Warzone Ve Modern Warfare Grau’yu Çok Yakında Nerfleyebilir

Call of Duty: Modern Warfare ve Warzone’daki en güçlü silahlardan birinin popülerliği çok yakında azalabilir.

Bu yılın başlarında Call of Duty: Modern Warfare ve Call of Duty: Warzone’a tanıtılan Grau 5.56 saldırı tüfeği şu anda oyundaki en güçlü silahlardan biri orta menzil ve uzun menzilli senaryolarda çoğu durumda iyi performans sergiliyor. Ancak, aşırı güçlü olmakla suçlanıyor ve Infinity Ward gelecekteki bir güncellemede bu silahı nerflemek istiyor.

Hayranların Twitter’daki sorusunu cevaplayan Call of Duty: Modern Warfare Çok Oyunculu ortak tasarım direktörü Joe Cecot’un, geliştirme ekibinin sezon ortasında güncelleme için çeşitli silah ayarlamaları olduğunu söyledi. Grau’nun bir nerf alacağı kesin bir tarih yoktur, ancak meydana geldiğinde tam yama notları olacaktır.

Ayrıca Bakınız:   Call of Duty 2020 Sızıntıları - Yeni Çok Oyunculu Harita

Oyuncular Grau’nun aylardır nerflenmesini istiyor, sebebi ise oyunun dengesini bozabilecek benzer M4A1’den daha güçlü bir silah olması. M4A1, geçtiğimiz yıl yayınlandığında Modern Warfare’in en güçlü silahlarından biriydi ve neredeyse her durumda etkili olması için yıkıcı menzili yüksek ateş oranıyla birleştirdi. Bu sayede oyuncular tarafından çok sık kullanılmaya başlamıştı.

Call of Duty: Modern Warfare ve Warzone yeni içerikler almaya devam ederken, gözlerimiz bu yıl yeni bir Call of Duty: Black Ops oyununa doğru ilerliyor. Ayrıntılar şimdiye kadar ortaya çıkmadı, ancak raporlar Cold War’a geri döndüğüne işaret ediyor ve oyunların gelişimini etkileyen devam eden pandemiye rağmen bu yıl yine de yayınlanacak gibi görünüyor.

Tarık B.
Yazar Hakkında

Mobil Oyun Haber -oyunda.org- kurucusu olarak en çok oyun oynamayı, hızlı hayatın gereği bunu mecburen telefondan yapmayı seven biriyim. Ayrıca teknoloji ve mobil oyunlar hakkında içerik üretmeyi de seviyorum. Bir Youtube kanalım var ve burada da mobil oyunlarla ilgili içerikler yayınlanıyor.
İlgili
Nişancı OyunuRehber

Call of Duty: Black Ops Cold War'da En İyi Sniper (Kanas) Silahı

AksiyonMacera

Call of Duty: Black Ops Cold War's Warzone Entegrasyonu Hakkında Bilmeniz Gerekenler

Modern WarfareSavaş OyunlarıWarzone

Call of Duty: Warzone Ve Modern Warfare'in En Güçlü PKM Kombinasyonu

Modern WarfareRehberWarzone

Call of Duty Warzone - Kabak Kafa Kostümü Açma

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Onumaya Değer
Aquaman Nasıl Alınır – Fortnite