Nişancı OyunuWarzone

Call Of Duty: Warzone Ve Modern Warfare Grau’yu Çok Yakında Nerfleyebilir

Call of Duty: Modern Warfare ve Warzone’daki en güçlü silahlardan birinin popülerliği çok yakında azalabilir.

Bu yılın başlarında Call of Duty: Modern Warfare ve Call of Duty: Warzone’a tanıtılan Grau 5.56 saldırı tüfeği şu anda oyundaki en güçlü silahlardan biri orta menzil ve uzun menzilli senaryolarda çoğu durumda iyi performans sergiliyor. Ancak, aşırı güçlü olmakla suçlanıyor ve Infinity Ward gelecekteki bir güncellemede bu silahı nerflemek istiyor.

Hayranların Twitter’daki sorusunu cevaplayan Call of Duty: Modern Warfare Çok Oyunculu ortak tasarım direktörü Joe Cecot’un, geliştirme ekibinin sezon ortasında güncelleme için çeşitli silah ayarlamaları olduğunu söyledi. Grau’nun bir nerf alacağı kesin bir tarih yoktur, ancak meydana geldiğinde tam yama notları olacaktır.

Oyuncular Grau’nun aylardır nerflenmesini istiyor, sebebi ise oyunun dengesini bozabilecek benzer M4A1’den daha güçlü bir silah olması. M4A1, geçtiğimiz yıl yayınlandığında Modern Warfare’in en güçlü silahlarından biriydi ve neredeyse her durumda etkili olması için yıkıcı menzili yüksek ateş oranıyla birleştirdi. Bu sayede oyuncular tarafından çok sık kullanılmaya başlamıştı.

Call of Duty: Modern Warfare ve Warzone yeni içerikler almaya devam ederken, gözlerimiz bu yıl yeni bir Call of Duty: Black Ops oyununa doğru ilerliyor. Ayrıntılar şimdiye kadar ortaya çıkmadı, ancak raporlar Cold War’a geri döndüğüne işaret ediyor ve oyunların gelişimini etkileyen devam eden pandemiye rağmen bu yıl yine de yayınlanacak gibi görünüyor.

Yazar Hakkında

oyunda.org kurucusu olarak en çok oyun oynamayı, hızlı hayatın gereği bunu mecburen telefondan yapmayı seven biriyim. Ayrıca teknoloji ve mobil oyunlar hakkında içerik üretmeyi de seviyorum. Bir Youtube kanalım var ve burada da mobil oyunlarla ilgili içerikler yayınlanıyor.
İlgili
Destiny 2Rehber

The Moon Override Görevi Nasıl Yapılır? Destiny 2

Cod: MobileRehber

Call of Duty Mobile'da Yapmaktan Kaçınmanız Gereken 3 Hata

RehberWarzone

Warzone'daki En İyi Tabancalar

RehberWarzone

Call of Duty: Warzone İçin En İyi Grafik Ayarları

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Onumaya Değer
Aquaman Nasıl Alınır – Fortnite