Nişancı Oyunu

Yeni Call of Duty’nin Adı Call of Duty: Black Ops Cold War Olacak

Eurogamer’in kendi kaynaklarının desteklediği bir sızıntıya göre, bu sonbaharın #CallofDuty oyunu Call of Duty: #BlackOpsColdWar olarak adlandırılıyor. #coldwar #games

Call of Duty leaker Okami, dün gece Twitter’da doğru başlıklı fan yapımı bir paylaşım yaptı. Bunun bu yıl içinde göreceğiniz sanat eseri olmadığını söylemek doğru, ama oyunun adını sızdırıyor olabilir.

Adından da anlaşılacağı gibi, Treyarch’ın Black Ops serisi tarihi bir ortamla köklerine dönüyor. Treyarch’ın serisi, devamı için geleceğe geçmeden önce 1960’larda başladı.

Eurogamer’in dün bildirdiği gibi, Call of Duty battle royale Warzone, zamanla bir Soğuk Savaş ortamında yavaşça ipucu verecek olan kilitli sığınaklarla bir dizi ipucu vermeye başladı. Activision Cold War’ı resmi hale getirmeden önce katetmesi gereken uzun bir yol var.

Ayrıca Bakınız:   Call Of Duty Mobile, Silah Oyun Modu ve Daha Fazlasını Getiriyor

Bu sızıntılar çoğu için heyecan yaratmıyor çünkü Call of Duty her sene mutlaka bir kaç sızıntı veriyor. Yani alışıldık bir durum söz konusu.

Bu, Treyarch’tan son iki yıl sonra beşinci büyük Black Ops oyunu olacak. Activison, konuyla ilgili yorum yapmasa da sızıntının doğru olma ihtimali yüksek yine de temkinlik yaklaşamta fayda görüyoruz.

Tarık B.
Yazar Hakkında

Mobil Oyun Haber -oyunda.org- kurucusu olarak en çok oyun oynamayı, hızlı hayatın gereği bunu mecburen telefondan yapmayı seven biriyim. Ayrıca teknoloji ve mobil oyunlar hakkında içerik üretmeyi de seviyorum. Bir Youtube kanalım var ve burada da mobil oyunlarla ilgili içerikler yayınlanıyor.
İlgili
Nişancı Oyunu

Valorant'ın Yeni Kahramanı Ortaya Çıktı

Nişancı Oyunu

Battlefield 5'in Bir Sonraki Güncellemesi Son İçerik Güncellemesi Olacak

Nişancı Oyunu

Call of Duty: Modern Warfare Sezon 4 Fragmanı Price'ı ve Daha Fazlasını Gösteriyor

Nişancı Oyunu

Call of Duty Mobile Yakında The Gulag'ı Ekliyor

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Onumaya Değer
Doom Eternal’de Denuvo Anti-Cheat’i Devre Dışı Bırakma