Civilization 6RehberStrateji

Civilization 6 – Sınırları Açmalı Mısınız?

Civilization 6’daki karşıt liderlere Açık Sınırlar vermenin akıllıca olup olmadığını merak eden oyuncular burada öneriler bulabilirler.

Civilization 6’da İttifak kurmak ve AI ile elverişli ticaret yapmak isteyen oyuncuların medeniyetler arası ilişkilerini sürdürmek için biraz çaba sarf etmeleri gerekecektir. Bunu yapmanın bir yolu muhalif vatandaşlara Açık Sınırlar sunmaktır, ancak diğer liderlere bu düzeyde erişim vermek bazı hayranlar için biraz endişe verici olabilir. Gerçekten de, bu rehber bu oyuncular düşünülerek yazılmıştır ve okuyan oyuncular Civ 6’da Açık Sınırlar sunmanın akıllıca olup olmadığı hakkında daha fazla ayrıntı bulacaktır.

Genel olarak, Civilization 6’da yapay zekaya Açık Sınırlar verilmesinden kaynaklanabilecek iki temel sorun vardır; bunlardan birincisi, haritanın sınırlar kapatıldığında kendilerine engellenmiş olabilecek bölümlerine erişebilmesidir. Bu, potansiyel olarak AI’nın şehirlerin bir fanın genişleme planlarına müdahale eden yerlere yerleşmesine neden olabilir ve hatta oyuncunun istenmediği savaş çabalarında onlara yardımcı olabilir.

Civ 6’da başka bir lidere Açık Sınırlar vermenin diğer olası dezavantajı, oyuncunun bölgesi içindeki birimleri park etmelerine izin vermesidir. Bu her zaman gerçekleşmeyecek olsa da, bu karşıt birimlerin bir oyuncunun geliştirmek veya genel olarak hareket etmek istediği kısımları işgal etmesi kesinlikle sorunlu olabilir ve özellikle birimler birkaç tur için pozisyonda kalırsa bu doğrudur.

Bu nedenle, oyuncular yukarıda belirtilen sorunları önlemek için yakınlardaki vatandaşlardan gelen Açık Sınır taleplerini reddetmeyi düşünebilirler. Öte yandan, lider Civ 6’nın haritasında nispeten uzaktaysa, bir oyuncu Açık Sınırlar sunabilir ve gelişmiş ilişkinin faydalarını fazla endişe duymadan toplayabilir.

Not etmek gerekirse, başka bir liderden Açık Sınırlar almak tamamen farklı bir konudur ve oyuncular bunları mümkün olduğunca keşiflerini ilerletmek için kullanmalıdır. Ayrıca, başka bir neden, Açık Sınırlara sahip olmak, medeniyetin verdiği Turizm miktarını% 25 arttırmaktadır. Bu, Civilization 6’da bir Kültür Zaferi’ne giden oyuncular için oldukça önemli olabilir ve bu taraftarlar, bir oyun boyunca diğer liderlerin sınırlarının durumunu izlediğinden emin olmalıdır.

Civilization 6, iOS, Linux, Nintendo Switch, PC, PlayStation 4 ve Xbox One için kullanılabilir.

Yazar Hakkında

oyunda.org kurucusu olarak en çok oyun oynamayı, hızlı hayatın gereği bunu mecburen telefondan yapmayı seven biriyim. Ayrıca teknoloji ve mobil oyunlar hakkında içerik üretmeyi de seviyorum. Bir Youtube kanalım var ve burada da mobil oyunlarla ilgili içerikler yayınlanıyor.
İlgili
Genshin ImpactRehber

Genshin Impact: Karakterleri Keşfe Gönderme

Genshin ImpactRehber

Genshin Impact Neden Çok Popüler?

Genshin ImpactRehber

Genshin Impact: The Chasm Underground Mines Nasıl Girilir?

Nişancı Oyunu

Rainbow Six Siege: Bilgisayarınız İçin En İyi Ayarlar

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Onumaya Değer
Hitman 3 Dubai Fragmanı – Oyun Hakkında Bütün Bilinenler