Rol Oyunu

PS4 ve Xbox’da Witcher 3’ünüz Varsa PC İçin De Ücretsiz Alabilirsiniz

PS4 veya Xbox One’da (veya farklı bir PC mağazası) The Witcher 3’ün bir kopyasına sahipseniz, artık GOG aracılığıyla RPG’nin ücretsiz bir kopyasını talep edebilirsiniz.

Tek yapmanız gereken, Witcher 3’e sahip olduğunuz herhangi bir platforma bağlanmak ve talimatları takip etmek için GOG Galaxy istemcisini kullanmaktır.

Uygulamanın üstünde, istemciye oyun veya arkadaş ekleme seçeneği sunan bir seçenek görmelisiniz. Oradan, platformları bağla seçeneğini seçin ve mevcut Witcher 3 kopyanızın oynadığınız her yerde eşleştirmek için işlemi takip edin. Uygulamanın 2.0 sürümüyle de güncel olduğundan emin olmalısınız.

Bu teklif hem fiziksel hem de dijital sürümler için geçerlidir, bu nedenle teorik olarak bir arkadaşınızdan bir disk kopyası ödünç alabilir ve ücretsiz bir PC kopyasını alabilirsiniz. Kütüphanenizde bir yerde The Witcher 3’ün lisansı girili olduğu sürece buna hak kazanırsınız.

Zaten GOG’da sahipseniz ve başka bir platformda fazladan bir sürümünüz varsa, ek bir hediye GOG kopyası talep edebilirsiniz. Bu birisi için hoş bir sürpriz olacak, arkadaşınıza hediye edebilirsiniz.

Daha spesifik olarak, teklif oyunun PlayStation, Xbox, Steam, Origin veya Epic Games Store sürümüne sahip olanlar için geçerlidir. Switch sahipleri, bu promosyon bu sürümde mevcut değil.

GOG Galaxy’nin oyunun standart ve Yılın Oyunu sürümlerini ayırt edebildiğini de belirtmek önemlidir. Eşdeğer olanı bir ücretsiz olarak alacaksınız. Bu, standart sürüme sahipseniz ve genişletme kartını ayrı olarak satın aldıysanız, bunlar ücretsiz verilmeyecek demektir. Hearts of Stone, Blood and Wine’ı tekrar satın almanız gerekecek.

Sorularınız varsa The Witcher 3 freebie SSS bölümünde ele alınabilir.

Daha önce GOG Galaxy’yi duymamış olanlar için, DRM’siz perakendecinin platformu – esasen – Steam veya EGS versiyonudur. Bu promosyondan tahmin edebileceğiniz gibi, uygulama bağlantıya büyük önem veriyor. Oyunları tek bir yerde rahatça düzenlemek ve başlatmak için çeşitli oyun kitaplıklarınızı bir araya toplamanıza olanak tanıyot. Ayrıca başarıları izleyebilir ve platformlar arasında arkadaş listeleri de toplayabilirsiniz.

Tahmin edebileceğiniz gibi, GOG Galaxy istemcisi bedava oyun verildiği için oldukça meşgul, bu yüzden şu anda kopyanızı talep etmekte zorlanabilirsiniz. Promosyon 23 Haziran’a kadar sürecek, bu yüzden yeterli zamandan fazla zamanınız var.

Yazar Hakkında

Mobil Oyun Haber oyunda.org ailesinin strateji sever mobil oyuncusu. Tek sıkıntım telefon şarjları. O sorunu bilim çözdüğü zaman daha da rahat edeceğiz. Teknolojiye de ilgi duyuyorum. Oyunlarla ilgili içerik üretiyorum.
İlgili
Açık DünyaAksiyonRol Oyunu

Grand Theft Auto 6 Gelişmenin Son Aşamalarında. Rockstar Geliştiricileri Ofislere Dönüyor

Mount & BladeRehberRol Oyunu

Mount And Blade 2 : Bannerlord'da Yetenekler Nasıl Sıfırlanır?

Mount & BladeRehberRol Oyunu

Mount and Blade 2: Bannerlord'da Cellat Baltası Nasıl Elde Edilir?

RehberRol Oyunu

Baldur's Gate 3: Çoklu Sınıf (Multiclass) Rehberi

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Onumaya Değer
GTA Online’da Flag War Nasıl Oynanır?