Civilization 6RehberStrateji

Civilization 6’da Yerleşim Ne Zaman Kurulur ve Genişletilir?

Yerleşimciler yapmak ve genişletmek Civilization 6’da kritik öneme sahiptir ve bu kılavuz bu faaliyetlerin ne zaman gerçekleşmesi gerektiği hakkında ayrıntılar sunmaktadır.

Başkent’in ötesinde bir şehir kurmadan bir Civilization 6 oyunu kazanmak mümkün olsa da, birkaç yerleşimin yardımıyla zafer talep etmek çok daha kolaydır. Gerçekten de, oyuncular çok sayıda Settler inşa etmeli ve oyunları sırasında iyice genişlemelidirler ve bu rehber, Civilization 6’daki bu faaliyetler için en uygun zamanlama hakkında bazı öneriler sunacaktır.

İşleri basitçe söylemek gerekirse, Civ 6’da erken genişlemek en iyisidir ve oyuncular bir Scout’a, bir miktar savunma gücüne ve potansiyel olarak Altın satın alınmış bir Builder’a sahip olur olmaz ilk Yerleşimcilerini çıkarmaya öncelik vermelidir. Bu zamanlama, bir Yerleşimci üretmek için gereken iki Nüfusa ulaşan ve özellikle daha az erken savaş birimine ihtiyaç duyulan düşük zorluk seviyeleri için geçerlidir.

İkinci Settlers’ı inşa etmeden önce yapmanız gereken bir kaç şey olduğunu unutmayın. Anıt dikmek, başka bir Birim almak veya hatta Civ 6’da (bu Bölgenin ne olduğuna göre değişir) ilk bir Bölge inşa etmek mantıklı bir haraket olabilir. Genel olarak, fanlar bu ara faaliyetin 25 veya 30 tur civarında gerçekleşmesini sağlamalıdır, bu noktada ikinci Settler’ı üretime almanız önerilir.

Bu ikinci Settler yapıldıktan sonra işler çokça açılıyor ve aslında oyuncular yerleşik şehirlerini geliştirmek için biraz zaman harcamak isteyecekler. Bununla birlikte, Settlers üretmeye ve oyunun bu erken aşamalarında büyümeye devam etmek önemlidir ve hedef isteyen oyuncular Civilization 6’da 100 tura kadar 10 şehre sahip olmak için çalışabilirler, ancak ideal olarak bunlardan bazıları fetihle gelecektir.

Mükemmel bir dünyada, bu bir oyuncunun Kolonizasyon Politika Kartını çıkarmasına ve Civ 6’daki İlçeler ve Harikalar gibi şeyleri geliştirmeye odaklanmalarına izin veren büyük Settler üretme işleminin sonunu işaret edecektir. Ancak hayranlar kesinlikle iyi fırsatlar aramaya devam etmelidir. Oyun boyunca genişleme için, çoğunlukla 100’lü Settlers ile bitirmek için çabalamak iyi bir hedeftir. Tabii ki, Civilization 6 gibi oyunlar genellikle mükemmel bir dünyadan çok uzaktır ve kaynakların başka bir yere tahsis edilmesi gerekiyorsa bu kriterlerden sapmak iyidir.

Civilization 6, iOS, Linux, Nintendo Switch, PC, PlayStation 4 ve Xbox One için kullanılabilir.

[ctu_ultimate_oxi id=”20″]
Yazar Hakkında

oyunda.org kurucusu olarak en çok oyun oynamayı, hızlı hayatın gereği bunu mecburen telefondan yapmayı seven biriyim. Ayrıca teknoloji ve mobil oyunlar hakkında içerik üretmeyi de seviyorum. Bir Youtube kanalım var ve burada da mobil oyunlarla ilgili içerikler yayınlanıyor.
İlgili
RehberStratejiWatcher of Realms

Watcher of Realms'de Hediye Kodu Nasıl Girilir?

RehberStratejiWatcher of Realms

Watcher of Realms Başlangıç Rehberi

AksiyonRehberStar Wars Serisi

Doma's Mysterious Keycode Star Wars Jedi Survivor'da Ne İşe Yarar?

Hayatta KalmaRehberStranded Deep

Stranded Deep: Yemek Pişirme Rehberi

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Onumaya Değer
Bethesda Önümüzdeki Ay Starfield Oynanış Videosu Yayınlayacak (Söylenti)