Nişancı Oyunu

Star Wars Squadrons VR ile Uyumlu Olacak

Jedi’ın Dönüşü’nden sonraki yıllarda geçen Star Wars Squadrons, çeşitli ünlü gemilerin kokpitinden uzay savaşlarında it dalaşı olarak sizi Yeni Cumhuriyet ve İmparatorluk pilotlarının çatışmasına sokuyor.

X-Wing ve TIE-Fighter’ın yanı sıra, oyun farklı sınıflardan altı gemi daha içeriyor.Destek gemileri arasında TIE Reaper ve U-Wing bulunmaktadır. Son olarak, bombalama gemileri TIE Bomber ve Y-Wings’den oluşur.

Tek oyunculu modda, her iki taraftan da pilot olarak oynamaya başlayacaksınız. Kokpit sensörleri ve ekranları, güç yönetimi ve kalkanlar gibi şeyler için okumalarla arayüzünüz gibi davranır. Galaksideki dengenin değişen gücünü yansıtan bir hikayede, çeşitli ırklardan çeşitli savaşçıların bir parçası olarak savaşacaksınız.

Sahne araları dışında, buradaki oyun tamamen kokpitinizde olacak gibi görünüyor.

Çok oyunculu oyun oynamak için oyunun sekiz uzay gemisinin tamamında deneyime ihtiyacınız olacak. Burada kendi karakterinizi oluşturabilirsiniz (bir Twi’lek veya Sullustan olabilirsiniz), geminizin görünümünü değiştirebilir (bir Ewok bobbleheadine sahip olabilirsiniz) ve temelde oyun modifiye edici olarak işlev gören bir gemi bileşenleri loadout’u kurabilirsiniz.

İt dalaşı modu, beşe karşı basit bir oyun sunarken, Filo Savaşları çok aşamalı gemi savaşlarında diğer oyunculara veya yapay zekaya karşı yarışmanıza izin verir. Önce haritanın merkezinde bir it dalaşı savaşı kazanırsınız, ardından bir amiral gemisinin alt sistemlerini devirmeden önce küçük gemilerine saldırır veya savunursunuz. Burada ekibinizin yüklerini birbirini tamamlayacak şekilde ayarlama üzerine sistem kurulmuş gibi görülüyor. Ayrıca, çok oyunculu karakterinizin ekibinizdeki diğerleriyle takıldığı bir tür sosyal merkez de var.

Star Wars Squadrons 2 Ekim’de başlıyor ve PC, PlayStation 4 ve Xbox One gibi tüm platformları arasında çapraz oyuna sahip.

Yazar Hakkında

Mobil Oyun Haber sitesi oyunda.org ailesinin bir üyesi olarak mobil oyunlar ve genel olarak oyunlarla ilgili içerik paylaşımı yapıyorum. Oyun oynamayı oldukça seviyorum. Rol oyunları ilgi alanım.
İlgili
Haber

Monster Hunter World 20 milyon kopya sattı

Aksiyon

Wuchang: Fallen Feathers, Etkileyici Görsellere Sahip Başka Bir Çinli Souls Like Oyunu

Assassin's Creed: OdysseyRehber

Assassin's Creed: Odyssey - Hafif ve Ağır Saldırı Rehberi

RehberThe Ascent

The Ascent - Kalkanlı Düşmanları Nasıl Yenersiniz?

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Onumaya Değer
PS5 Kullanıcı Arayüzü % 100 Revize Edilecek